Müge Anlı'nın programında dehşete düşüren itiraf! Öldürüp kıyma makinesinde çektiler

Yayın hayatına başladığı günden beri birçok davaya imza atan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde kan donduran bir iddia ortaya atıldı. Müge Anlı, Ahmet'in "Babaannem sürekli o adam ne pis kokmuştu diye anlatırdı" şeklinde konuştuğunu söyledi.

Önceki programda 2 aydır kayıp olan Güllü Çolak, Müge Anlı'da bulunmuştu. Yayına bağlanan ve Mehmet'in başına parke taşıyla vurduğunu söyleyen Güllü kimseyle evlenmediğini, baba evine geri döndüğünü dile getirmişti. Mehmet'in kendisinden sonra iki evli kadını daha kaçırdığını söyleyen Güllü, Mehmet'in o kadınları kandırıp altınlarını aldığını ve sonrasında o kadınların da yuvasını yıktığını anlatmıştı. Programın bugünkü yayınlanan bölümünde ise kan donduran bir iddia ortaya atıldı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert

O ANLAR DEHŞETE DÜŞÜRDÜ!

Program sırasında açıklama yapan Müge Anlı; "Tabii Güllü'yü ararken bir sürü şeyler ortaya çıktı. Ben açıkçası hala daha Güllü'nün kimden kaç tane çocuğu var, arada kimlerle ne olmuş ben anlamadım yani. Sen de net olarak biliyor musun Mehmet bilmiyorum. Sen de dün heyecanlandın herhalde, çok anlatamadın da. Ama Güllü'nün bu kadar çok hani ondan bu çocuk bundan bu çocuk olması bize garip gelmişti. Güllü'nün bugün senden önceki eşi de buraya geldi Murat Bey. Aslında Murat hem Güllü'ye kızgın hem de sana kızgın Çünkü sen de onun karısını kaçırmışsın" şeklinde konuştu.

Gerçekleşen konuşmanın üzerine Mehmet "Hayır abla ben kaçırmadım" deyince Müge Anlı "Öyle diyor." dedi. Bunun üzerine Mehmet "Ben kaçırmadım ben, annesinin evinden aldım." ifadelerini kullandı ve sonrasında stüdyoya Murat geldi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert

"HEP SÖYLÜYORUM, İNSANIN BİLDİKLERİNİ SAKLAMASI DOĞRU BİR ŞEY DEĞİL!"

Konuşması sırasında "Ayrıca aramızda Ahmet var. Ahmet de Güllü Hanım'ın yeğeni. Benim anladığım kadarıyla Ahmet ya ben teşekkür ediyorum geldiğin için. Çünkü hep söylüyorum insanın bildiklerini saklaması doğru bir şey değildir. Yani bildiğini saklamak da suça iştiraktir aslında baktığınız zaman. Halan oluyormuş senin Güllü. Sen onun aslında evlilik vaadiyle dolandırma işi yaptığını iddia ediyorsun. Bugün stüdyomuzdasın. Ama arkadaşlarımıza bir şey daha anlatmışsın. Şimdi bu benden çıkmasın ondan çıkmasın demişsin ama..." ifadelerini kullanan Müge Anlı'ya Ahmet ise "Hayır benden çıkmasın demedim" şeklinde cevap verdi.

"BİLİP DE SÖYLEMEMEK DE SUÇ!"

Bunun üzerine "Bunu bilip de söylememek de suç." diyen Müge Anlı'ya Ahmet; "Ya bunu anlattıklarında zaten biz ergenlik çağındaydık hani biliyor musun. Güler geçerdik yani kardeşlerim falan da duydu. Birçok kişi duydu da bunu hani o zamanlar biz ergenlik çağındaydık, güler geçerdik yani bunların anlattığı şeylere. Üstünde durup da sürekli anlattıklarında yani sürekli konu haline getirdiklerinde üçü beraber... O yüzden ben dile getirdim" şeklinde cevap verdi. 

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert

"BABAANNEM SÜREKLİ O ADAM NE PİS KOKMUŞTU DİYE ANLATIRDI!"

Tüm bunların üzerine Müge Anlı, Ahmet'in anlattıklarını anlattı. Müge Anlı "Ben teşekkür ediyorum bunu dile getirdiğin için. Aferin sana. Halam Güllü, annesi Cennet ve halam Güllü'nün erkek kardeşi olan Durdu Amcam Kahramanmaraş'ta yine bir adama musallat oldular demişsin ki Mehmet sen de biliyormuşsun bunu. 7-8 yıl önce oldu bu olay. Adam çok zengindi çok paralarını yediler. Adam da işi uyanınca bunlara taktı, belalı bir adamdı. Hatta Durdu Amcam bu adamdan korktuğu için adını Taner olarak değiştirdi. Adamdan kurtulamayınca adamı eve konuşmak için çağırdılar ve evde öldürüp kıyma makinesinde çektiler. Cennet babaannem sürekli o adam ne pis kokmuştu diye anlatırdı demiş Ahmet." diyerek tüm stüdyoyu şoke eden ifadeleri aktardı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Müge Anlı ile Tatlı Sert

"KIYMA MAKİNESİNDE ÇEKTİLER!"

Açıklamalarına "Şimdi kim bu adam bilmiyoruz tabii yani birileri de demek ki bir adamı Kahramanmaraş'ta kayıp olarak arıyor herhalde. Yani şimdi Ahmet de bunu söyleyince dedim ki böyle bir şey varsa biz bunu saklayamayız. Biz de suçlu olmuş oluruz yani böyle bir suç eğer evde konuşuluyorsa. Bir de ne pis kokmuştu diye anlatırlardı diye çocuk duymuş. Öldürüp kıyma makinesinde çektiler diyor." şeklinde devam eden Müge Anlı, bu olayın peşini bırakmayacağını vurguladı.

28 yıllık gizemini koruyan vaka: JonBenét Ramsey Amerika'yı rahatsız eden vahşi çocuk cinayeti!

İLİŞKİLİ HABER

28 yıllık gizemini koruyan vaka: JonBenét Ramsey Amerika'yı rahatsız eden vahşi çocuk cinayeti!
Yazar Said Ercan paylaştı! Tabletin çocuğun üzerinde bıraktığı etki herkesi şoke etti

İLİŞKİLİ HABER

Yazar Said Ercan paylaştı! Tabletin çocuğun üzerinde bıraktığı etki herkesi şoke etti
Afra Saraçoğlu çarpıcı imajıyla hayran bıraktı! Yeni pozlarına yorum yağdı

İLİŞKİLİ HABER

Afra Saraçoğlu çarpıcı imajıyla hayran bıraktı! Yeni pozlarına yorum yağdı
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 1

Misafir 1 ay önce

Kızarmış yeşil elmalar filmi gibi. Tavsiye ederim seyredin