Yüzüne Filistin bayrağı çizen kadın gözyaşlarına boğuldu!

Filistin'e olan desteğini farklı bir yolla tüm dünyaya duyurmak isteyen genç bir kadın, yüzüne Filistin bayrağı çizdi. Soykırımcı İsrail'in Gazze'de ve Refah'ta yaşattıklarına karşın gözyaşlarına hakim olamayan genç kadının paylaşımı sosyal medyada ilgi odağı haline geldi.

7 Ekim'den beri bebek, kadın, yaşlı demeden Filistin'de insanlık suçu işlemeye devam eden katil İsrail'in gözünü kan bürüdü. İbadethanelerden hastanelere kadar her bir noktayı hedef alan katil İsrail'in Gazze'de ve Refah'taki çadır kentlerde yaşayan Filistinlilere yönelik soykırıma dönüşen saldırılarına toplumun farklı kesimlerinden tepkiler sürüyor.

Dünyanın dört bir yanındaki vatandaşlar tepkilerini çeşitli yollarla ifade ederken bir sosyal medya kullanıcısının paylaşımı dikkat çekti.

Filistin'e desteğini farklı bir yolla ifade etmek isteyen bir sosyal medya kullanıcısı, yanağına makyajla Filistin bayrağı çizdi. O anlarda gözyaşlarına hakim olamayan genç kadının paylaşımı kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

Apar topar beyin ameliyatı olmuştu! Burcu Kara taburcu oldu

İLİŞKİLİ HABER

Apar topar beyin ameliyatı olmuştu! Burcu Kara taburcu oldu

ETİKETLER

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0