Prof. Dr. Mehmet Öz uçakta fenalaşan yolcuyu hayata döndürdü!

Kalp cerrahı Mehmet Öz, Meksika'ya seyahat ederken uçakta rahatsızlanan bir yolcuya müdahale ederek hayata döndürdü.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

ABD’de yaşayan kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, Meksika uçuşu sırasında bir yolcunun hayatını kurtardı.  TMZ’nin aktardığına göre, NYC’den Cabo San Lucas’a uçuşundan bir saat sonra bilincini kaybeden yolcuya müdahale eden Dr. Öz’ün o anları kameralara yansıdı.

Öz, TMZ’ye şunları söyledi:

“Orta yaşlı, sağlıklı bir adam bilincini kaybetti ve fizik muayene ve yaşamsal belirtilerle olağan triyaj yaptık. Oksijen, OJ ve sürenin ardından iyileşti ve yerel doktoruyla ayrıntılı bir değerlendirme yapması gerekiyor.”

Dr. Öz, düşük kan şekerinin beklenmedik bayılma nedeni olması nedeniyle yolcuya biraz meyve suyu içirdiğini söyledi ve “oksijenin şimdiye kadar kullandığımız en iyi ilaç olduğunu” ekledi.

Görgü tanıkları Dr. Öz’ün yolcuya telefon numarasını verdiğini söyledi.

Filistinli küçük çocuk ABD'ye seslendi! "Vergilerinizi bizi öldürmek için mi ödüyorsunuz?"

İLİŞKİLİ HABER

Filistinli küçük çocuk ABD'ye seslendi! "Vergilerinizi bizi öldürmek için mi ödüyorsunuz?"

ETİKETLER

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0