BİR YORUM YAPIN 346

Dilek 1 hafta önce

Bu diyeti önceden yapmıştım şimdi tekrardan başlayacağım. 1 haftalık yapacağım ben ama güzel bir sonuç alırsam devam edeceğim. Kilom 67,4 her gün tartılmak bana yanlış geldiği için bir hafta sonra sonucu buraya yazacağım.

Bir dost 1 hafta önce

Ben bu diyeti geçen sene 3 gün yapmıştım ve 2 kilo vermiştim ama üç günden sonra yumurta çok mide bulandırıyor. Şimdi tekrardan başlayacağım 1 haftalık yapacağım ben ama güzel bir sonuç alırsam ikinci haftaya da geçeceğim. Şu anki kilom 67,4 her gün tartılmak bana yanlış geldiği için bir hafta sonra sonucu buraya yazacağım. Ekstra olarak spor yapacağım.

Emine yavuz 3 hafta önce

Bende yapmak istiyorum bende insülin direnci ve şeker başlangıcı hipoglisemi var dayanabilirmiyim

Toplam 1 beğeni

Öznur 1 ay önce

Bu diyeti yaptığımın 4. Günün sonunda 3.5 kilo gitti sporda yapmadığım halde 14 güne tamamliycam gayret iyi gidiyor

Toplam 1 beğeni

Ayllli 2 hafta önce

Ne yaptınız acaba devam ettiniz mi ?

Toplam 0 beğeni

sema 1 ay önce

məncə yaxşıdır arıqlamaq isdəyən çun adam var səhərdən axşama kimi yeyir deyir diyet işə yaramadı

Nuri 1 ay önce

Bir sürü farklı yorumlar gördüm , " normal kilo" m da iken bile 5 günde 2.5 kilo vermiştim daha önce . Bir kere daha gerçekten menüye uyarak 2 hafta kesin yapmayı ondan sonra tartılmayı düşünüyorum. Güncel kilom 62 Hedef kilo : 54-55

Beren 3 hafta önce

Verdin mi

Nisa 1 ay önce

Ben diyeti uyguladım ve güzel kilo verdim sadece diyeti bıraktığımda kilo alımı söz konusu mu?

Toplam 1 beğeni

ezel 1 ay önce

malesef diyetten sonra hemen kilo alınıyor dikkat etmek lazim yani şok diyet oldugu icin hemen eski düzene dönmemek lazım

Toplam 0 beğeni

FİKRET 2 ay önce

Boşuna başlamayın. 2 günün sonunda tek gram veremedim

Toplam 2 beğeni

Öylesine işte 1 ay önce

2 günün sonunda değil Haftalık tartılman gerekiyor hemen etki etmeyebilir belki vücudunda

Toplam 0 beğeni

Ayşenur 1 ay önce

İki gün erken bir süre bence zaten

Toplam 0 beğeni

Özge 2 ay önce

8 ay önce bu diyeti yaptım 1 hafta boyun ca 93 kg dan 88,7 olmuştum diyeti bıraktım dayanamadım şuan hala kilom aynı 88.7 aradı bi çıkıyor yukarı geri iniyor dün yine başladım bırakmam şartıyla INŞALLAH güzel sonuç alırım sizlerde alırsınız inş arkdaslar.

Toplam 2 beğeni

cer 3 ay önce

cok iyi.

Crn 3 ay önce

arkadaslar bu diyet inanilmaz çok iyi, 1 hafta da 2 kilo verdim. 106 kiloyum ve 2 gün sonra 105 kiloya indim ve son 7inci gunde 104 kiloya indim. ben hiç tiksinmedim yumurtadan, bolbol su ictim ve salata yedim ayrıca yürüyüş yaptım 20 dakika ve evde az egzersiz yaptım. deneyin!! ben hala devam edeceğim bu diyete ve yapacağım.

Toplam 2 beğeni

Bedia 2 ay önce

Bende yeni basladim ve güzel gidiyor 4.gunum 102 ile başladım 98. Kg şuan da yedi gün le sonlandiracagim Behiç aciktirmiyor

Toplam 1 beğeni

buket 3 ay önce

1,70 boyun da 61 kiloyum hedefim 58. bugun başladım. kahvaltı da çok şiştim portakalı da bir yedim, sonucu yazacağım şans dileyin :)

Toplam 2 beğeni

Beren 3 hafta önce

Naptın

Toplam 0 beğeni

ezel 3 ay önce

daha once bu diyeti yine yapmıstım 5 kilo vermistim ama diyeti biraktıktan sonra dikkat etmedim baya bir kilo aldım bu konuda dikkat etmek gerekiyor şok diyet oldugu icin. yine başladım bu diyete 73.6 ile basladim bugun 6.gunum 70.1 cıktm 3.5 kg verdim 10 güne tamamlamak istiyorum 67 kilo olmak istiyorum insallah verebilirm.

Toplam 3 beğeni

husna 3 ay önce

arkadaslar aranizda diyeti duzenli olarak yapip 12 kilo verebilen var mi?

Toplam 1 beğeni

GLS 3 ay önce

Ben 1 HAFTAyaptım. 4 günden sonra yumurta yemek istemedi canım. fazla geldi.BİRAZ DAHA DİKKAT ETTİM SADECE ONA RAGMEN 3,5 KG VERDİM 1 HAFTADA

Toplam 1 beğeni