BİR YORUM YAPIN 52

ferhat06 11 ay önce

Şu saatten sonra ne adama güvenilir ne de kadına, çünkü Türkiye'de adaletin terazisi şaştı. Kadınları koruyacağız diye çıkartılan kanunlar yüzünden kadınlar bunu bir intikam aracı olarak kullanmaya başladı. Hangi kadın kendini bu hale getirebilir demeyin, kadın aklına intikam almayı kafasına koyduysa kendisini bile bıçaklar.. Ha şu da var durum böyle diye erkekler de aklanmaz fakat bu kanunları suistimal eden intikam aracı olarak kullanan çok kadına da denk geldim, gerçekten şiddet uygulayan erkeğe de denk geldim. Fakat insan vicdanını en çok rahatsız eden, suçun işlenmesinden çok atılan iftiralar ve suçsuz yere ceza almak..

Toplam 1 beğeni

karşı mahalleli 11 ay önce

Önemli bir şey yok canım! Halka örnek gösterilen aydın (!) kesimin geleneksel arkadaşlık hikayesi. Yüzlerce benzerini duyuyoruz. Hepsi aynı mahalleden.

Leyla 11 ay önce

Kendini beğenmiş kibirli,ukala,agresif Ozan gitmiş yerine süt dökmüş kedi gelmiş. Avukatı özellikle kadın seçilmiş galiba. Avukatta hem cinslerine bunu yapan birini nasıl savunmuş anlamadım. Insanın önce kendine saygısı olmalı.

Toplam 1 beğeni

Misafir 11 ay önce

Sanatcilar bir ulkenin aydinlik gelecekleridir. Ne oldu sanatcilara. Kadinlara mi TOSLADİLAR.

Ertuğrul 11 ay önce

aylık geliri 5bin liraymış Ozan beyin

Kursuna 11 ay önce

Benim anlamadigim sey, bir gariban olunca karsi taraf af edilip cezadan kurtuluyor, amma bir artist tipi olursa, anasini aglatiyor, bizler halk olarak neden bunlari okumak zorundayik ya, bizi alakadar etmiyor, birbirini yesinler, eger birseyler yapacaksaniz, kadinlarimiz, evlatlarimiza birseyler yapilsin, bu hakimlerde gercekten ise yaramaz bide yemin ederek cikiyorlar, ha sonrada artistlerle fotoraf cekiliyorlar bi is yapmis gibi pfff.....!!!!

Toplam 3 beğeni

Deli Dumrul 11 ay önce

Kamuoyunca bilinen bir ilişkiden bahseden, kamuoyunca bilinen kişi olmaz mı?

Toplam 1 beğeni

... 11 ay önce

Ona söylenmesi gereken şey şöyle olabilir: Gerçek gericisin farkında değilsin...

a.d 1 yıl önce

Gezici ....siz geziciyi sever....

Toplam 6 beğeni

HASAN 1 yıl önce

eh sadrazamına sahip çıkıyor ne diyelim

Toplam 2 beğeni

Haka 1 yıl önce

Adamdan 20 yaş küçük ne işi var onunla diyen yok adamın sırtından biryerlere gelmeye çalışıyordu diyen yok kadına şiddet diye yırtınanlar kendinden 20 yaş büyük biri ile olmakta kadınlara hakaret deyilmi bu olay sadece memfaat ilişkisi ama birtane yürekli kadın çıkıp bunu söyleyemiyor

Toplam 4 beğeni

abc 11 ay önce

saçma sapan konuşuyorsun sanki çocuk kandırıyorlar ikiside olgun insan ikiside bekar 20 yaş ne alaka ? yani aynı yaşlarda olsalar sırtından bir yerlere gelmeye çalışmazmı?

Toplam 0 beğeni

Bir kadın olarak 11 ay önce

Yorumu beğendim

Toplam 0 beğeni

miii 11 ay önce

öyle olsa bile dövemez. Dövmek suç

Toplam 0 beğeni

vatandaş 1 yıl önce

it itin ayağına basarmı ??

Toplam 4 beğeni

Morcivert 1 yıl önce

ne de olsa gezi parkı olaylarında beraberlerdi. aynı hamurdan ikisi de. çamur.

Toplam 4 beğeni

mrt 1 yıl önce

sadit ruh haztası hepsi

Toplam 1 beğeni

Salih 1 yıl önce

Ne oldu çağdaşlar,laikler.. yiyin birbirinizi

Toplam 4 beğeni