Eklips metal fırça koleksiyonu denemesi

20 Kasım 2017, 08:52
Eklips metal fırça koleksiyonu denemesi

Uygun fiyatlı aynı zamanda uzun süre dayanıklı fırça arıyorsanız, Eklips markasının metal fırça serisini deneyebilirsiniz.

Son zamanlarda her kadının makyaj çantasında çeşit çeşit fırçalar yer almaya başladı. Hal böyle iken uygun fiyatlı markalar arasında adını listenin başına yazdıran Eklips, yeni çıkardığı metal fırçaları çok konuşuldu.

İşte sizler için deneyimlediğimiz Eklips Metal Fırça Koleksiyonu;

1-Pudra Fırçası / 23,90 TL

Metal görünümlü olan fırçanın sapları aslında kaliteli bir plastikten yapılmış. Uzun süre kullanıma dayanıklı ancak sıcak su ile yıkanmaması gerekiyor. Fırçanın kılları oldukça başarılı olup, geniş yüz hatlarına sahip olanlar allık fırçası olarak da kullanabilir.

2-Allık Fırçası / 20,00TL

Sık kıllarıyla kolayca allığı yüzünüze uygulayabilirsiniz. Yıkandığında kıllarının dökülmemesi için mutlaka fırça temizleyici su kullanın.

3-Oval Gölgelendirme Fırçası / 5,00TL

Yumuşak yapısıyla koyu renk farları bile kolayca dağıtıyor. Sadece gölge yapmak için değil katlanma bölgenize de kullanabilirsiniz.

4-Eyeliner Fırçası / 4,00TL

Kesik ucu sayesinde ince eyeliner sürmekte oldukça başarılı frıçalar arasında yer alıyor. Ancak uzun süre kullanıldığında fırça kıllarında dökülme yapıyor.

 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar