Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage Kapatıcı incelemesi

18 Ağustos 2018, 08:06
Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage Kapatıcı incelemesi

Son zamanların en çok konuşulan kapatıcısı 'Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage'i sizler için mercek altına aldık. İşte Urban Decay Naked Skin Kapatıcı incelemesi...

Cildinizdeki lekeleri,göz altı morluklarını ve sivilceleri gizlemek için kapatıcılar her zaman kurtarıcı bir tercih olmuştur. Ancak fondöten kadar kapatıcıyı da seçerken özen göstermek gerekir. Cildinizin rengi ve yapısıyla mutlaka uyumlu olması gerekir. Sizler için son zamanların en çok tercih edilen Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage kapatıcısını sizler için inceledik. 

İşte Urban Decay Naked Skin Weightless Complete Coverage Kapatıcı incelemesi:

Yarı mat olan bu kapatıcı günlük kullanım için oldukça uygun bir yapıya sahip. Yeşil çay özlü olduğundan aynı zamanda cilde bakım yapar. Cildi pürüzsüz göstererek genç bir görünüm sağlar. Kaliteli ambalajı ve kitlenebilir aplikatörü sayesinde makyaj çantasında veya çantada yaşanabilecek kazalara engel oluyor. Kalın fırçası olan bu kapatıcı, ürünün sağa ve sola eşit miktarda dağılmasına yardımcı olur. Yağlı cilde sahip olanlar üründen pek memnun olmasa da kuru ve karma ciltlilerin çok severek kullandığı kapatıcılar arasında yer alıyor. İçerisinde bulunan Sodyum Hiyalüronat sayesinde cildin nemini kaybetmesine izin vermez. Aynı zamanda nemlenmesine yardımcı olur. Ürünün en önemli özelliği lekeleri, morlukları veya izleri kusursuz bir şekilde kapatıyor olması. Dokusunun hafif olmasıyla da yazın rahatça kullanabileceğiniz ideal bir ürün. Markanın reklamında yer alan bilgiye göre içeriğinde Matrixyl 3000 kırışıklık karşıtı ve toparlayıcı peptidler bulunuyor. 

Ürünün fiyatı 75 TL.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Hamide 1 yıl önce Şikayet Et
    Çok güzel bilgiler
    Cevapla