Elbise askıları ne işe yarar? Nerelerde kullanılabilir?

18 Ağustos 2018, 08:04
Elbise askıları ne işe yarar? Nerelerde kullanılabilir?

Küçük mutfaklarda yer açmanızı sağlayacak olan elbise askılıklarınızın işe yarar yöntemini sizler için araştırdık. İşte duvar havluluğu yapımı...

Dolaptaki kıyafetlerin kırışmaması ve düzenli durması için kullanılan elbise askılarının akla gelmeyecek kullanım alanını sizler için araştırdık. İşte elbise askılarını kullandığınızda işinize yarayacak o bilgiler...

Günün büyük bir bölümünü yemek yapmakla geçiren kadınlar için mutfak düzeni çok önemlidir. Özellikle de mutfak tezgahı küçük olan kadınlar, yemek yaparken kullanacakları malzemeleri sığdırmak için önüne gelen malzemeyi bir yere tıkıştırırlar. Bu malzemelerden bir tanesi de sıklıkla kullanılan kağıt havlulardır.

Elbise askıları sayesinde kağıt havluların daha düzenli durmasını sağlayabilirsiniz. Askılıktan duvar havluluğu yapmak isterseniz ihtiyacınız olanlar sadece pense, çivi ve askı. Duvarın delinmesini istemiyorsanız çivi yerine plastik ya da metal havlu kancası kullanabilirsiniz.

Bunun için ise elbise askısını pense ile ortandan ikiye ayırın. Ardından kesilen bölgeden rulo kağıt havluyu geçirin. Elbise askısını elinizin altında olabileceği bir yere asabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar