2018-19 Sobahar/Kış güzellik trendleri

16 Eylül 2018, 11:15
2018-19 Sobahar/Kış güzellik trendleri

İstanbul Moda Haftası'nda kendini göstermeye başlayan sezonun güzellik trendlerini "Yasemin.com Güzellik" ekibi olarak sizler için mercek altına aldık. İşte sezona damga vuracak güzellik trendleri...

Sezonun trend moda akımları her yıl farklı bir boyut kazanıyor. Saçlar, makyaj stilleri, kullanılan aksesuarlar... Güzellik dünyasında 2018/19 Sonbahar ve Kış aylarında yoğun simler, taşlar ve aksesualar yer alacağa benziyor. Geçtiğimiz hafta başlayan İstanbul Moda Haftası'nda kendini gösteren bu trendleri sizler için araştırdık. 

İŞTE SEZONA DAMGA VURACAK EN TREND GÜZELLİK TRENDLERİ...

BAKIŞLARDA FERAH NOKTA2018 yılına girdiğimizden bu yana fazla kullanılan aydınlatıcılar, şimdi de göz pınarlarında, burnun ve dudakların üst kısmında abartılı bir şekilde yeni sezonda kullanılacak.  Kullanılan bu aydınlatıcı cildi daha parlak ve gözleri de olduğundan büyük gösterecek.

YOĞUN KIRMIZI

Her kadının makyaj koleksiyonunda yer alan kırmızı ruj, 2018-19 Sonbahar/Kış aylarında çok fazla kullanılacak. Doğal bir cilt makyajıyla buluşan kırmızı ruj, sizi olduğunuzdan daha genç gösterecek.

OPTİK GÖZLÜKLER

Optik gözlükler de moda olur mu demeyin! Ciltteki kusurları kapatmak ve cool bir stil oluşturmak için renkli çerçevelere sahip optik gözlükleri kullanabilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar