Clindoxyl Jel krem ne işe yarıyor? Clindoxyl krem nasıl kullanılır?

16 Ekim 2019, 08:12
Clindoxyl Jel krem ne işe yarıyor? Clindoxyl krem nasıl kullanılır?

Sadece eczanelerde satışı olan ve sivilce sorunu ile karşı karşıya kalanların tercih ettiği Clindoxyl jel krem hakkında merak edilen sorularını yanıtladık. Clindoxyl Jel krem ne işe yarıyor? Clindoxyl Jel krem fiyatı nedir? Clindoxyl Jel krem nereden satın alınır? Clindoxyl Jel krem nasıl kullanılır? Clindoxyl Jel krem cilde faydaları nelerdir? Yazımızın detaylarında bulabilirsiniz...

Sivilce kremlerine göre fiyatı pahalı olan ancak etkisi oldukça yüksek Clindoxyl Jel, 25 gramlık tüplerde ve sadece eczanelerde satılan bir sivilce ilacıdır. Daha yeni çıkmaya başlayan sivilceleri hemen söndüren, çıkmış sivilcelerin ise yok olmasını sağlayan bu krem, hemen sonuç vermesiyle uzmanların da tavsiye ettiği üründür.Glaxo Smith Kline firması tarafından üretilen bu ürün, sadece sivilce için üretilse de beyaz veya siyah nokta, leke ve daha birçok sorunu ortadan kaldırmaktadır. Kullanmaya kişisel fikrinizle karar verdiyseniz kesinlikle yanılıyorsunuz. Uzman doktorunuza danışarak bilinçli bir şekilde kullanmalısınız. 

Clindoxyl krem nedir

CLİNDOXYL NASIL KULLANILIR?

Bu kremi kullanmak istiyorsanız kesinlikle cildinizin temiz olmasına özen göstermelisiniz. Kremi sürdükten sonra bir süre masaj yaparak yedirin. Uzman doktorunuzun önerdiği dozda kullanıp, ellerinizi yıkayın.

en iyi sivilce kremi nasıl sürülür?

CLİNDOXYL KREMİN YAN ETKİLERİ NELERDİR?

Uzman doktorunuzun tavsiye ettiği dozdan fazla kullanmak alerjik reaksiyonlara neden olacaktır.Onun dışında herhangi bir sorun oluşturmamaktadır.
  Clindoxyl Jel krem nereden satın alınır?

CLİNDOXYL KREMİN 2019 FİYATI NEDİR?

Clindoxyl Jel kremin 2019 yılı fiyatı en fazla 44.93 TL'dir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • Aslı 2 hafta önce Şikayet Et
  Bu kremi yüzümde kaç saat tutmam gerekir
  Cevapla
 • bilinmeyen 2 hafta önce Şikayet Et
  gece yatmadan önce sürüp sabah kalktığında yüzünü ın ama sakın sabah sürüp dışarı çıkma güneş yüzünü yakar
 • Duru 2 hafta önce Şikayet Et
  İlacı kullandım daha önce doktor haftada üç gün kullanmamı söylemişti üç gün kullandığım halde cildinde kırmızı yanik gibi leke bıraktı bunu önlemek içinde madecosol kullanabilirsiniz . İlaç kistik veya köklü ağrılı sivilcelere karşı çok etkili
  Cevapla
 • Birsel 4 ay önce Şikayet Et
  Doktorum vu kremi gunduz surmemi istedi cunku gecede acnelse diye bi ilac kullaniyorum yardimci olurmusunuz
  Cevapla
 • bilgin 2 hafta önce Şikayet Et
  bu krem gündüz sürülerek kullanılmaz.. kremi sürüp güneşe çıkarsanız yüzünüz yanar