Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem kullanımı! Travazol krem fiyatı

19 Mayıs 2020, 08:47
Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem kullanımı! Travazol krem fiyatı

Genellikle ciltte oluşan egzama ve mantar gibi rahatsızlarda kullanılan Travazol krem son günlerde en çok arananlar listesinde. Oldukça merak konusu olan Travazol krem ile ilgili soruların sizler için yanıtladık. Travazol krem ne işe yarar? Travazol krem nasıl kullanılır? Travazol krem fiyatı nedir? işte cevaplar...

Travazol krem; egzama, kızarıklık, kaşıntı ve ağrılı iltihap gibi durumlarda kullanılan bir tür medikal kremdir. Yalnızca eczanelerde satılan bu krem, ciltte oluşan mantar ve bakteri rahatsızlıklarında kullanılmaktadır. Travazol krem doktor tarafından uygun görülmedikçe kesinlikle kullanılmamalıdır. Çünkü ilacın içerisinde bulunan maddelere alerjiniz var ise  rahatsızlığınız iyileşmekten çok daha kötü şeylerle sonuçlanabilir. Uçuk gibi virüse dayalı deri hastalıklarına iyi gelmez. Çocuklarda küçük yaşta görülen suçiçeği, kızamık gibi hastalıklarda kesinlikle kullanılmamalıdır. 

Etken maddesi İzokonazol nitrat ve diflukortolon valerat olan Travazol krem, likit parafin, polisorbat, vazelin, alkol, stearat ve distile su içerisinde barındırır. Mantar hastalıklarının tedavisinde çok başarılı sonuçlar veren bu krem, özellikle yaz aylarında aşırı terlemede dolayı meydana gelen pişik sorunlarını da ortadan kaldırıyor. 

travazol krem nasıl kullanılır

TRAVAZOL KREM NASIL KULLANILIR?

Bu kremi mutlaka doktorunuz size bildirdiği şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Krem günde 2 defa uygulayabilirsiniz.

travazol krem fiyatı

TRAVAZOL KREM FİYATI

Reçete ile satılan travazol krem 24.70 TL'dir. Eczanelerden reçete ile alabilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
74 Yorum Var
 • fatma 1 gün önce Şikayet Et
  Genital bolgede çok kötü yanma ve kasinma var iyi gelir mi
  Cevapla
 • Savas Kus 6 gün önce Şikayet Et
  Güneş yanığına travazol iyi gelir mi veya ney iyi gelir
  Cevapla
 • Savas Kus 1 hafta önce Şikayet Et
  Güneş yanığına iyi gelir mi aciiiiiill yanıt
  Cevapla
 • Recep 2 hafta önce Şikayet Et
  Sivilcelere iyi gelir mi
  Cevapla
 • Elif 2 hafta önce Şikayet Et
  Uçuğum vardı baya dağılmıştı yorumları okudum araştırdım çoğunlukla uçuk için kullanmayın yazıyordu eczaneye gitme fırsatım olmadığı için evde bulunan bu kremi deneyeyim dedim 1 günde gözle görülür fark aldım.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun