Contractubex krem ne işe yarar? Contractubex krem nasıl kullanılır?

04 Ekim 2019, 08:00
Contractubex krem ne işe yarar? Contractubex krem nasıl kullanılır?

Cildinizdeki yıllardır geçmeyen yaralara, ameliyat izlerine hatta en hasarlı dikiş izlerinize bile çözüm olacak bir kremi sizlerle tanıştırıyoruz. Contractubex krem son günlerin en çok konuşulan ürünleri arasında olmakla beraber kullanan birçok sorunlarına çare oluyor. Tüm kullandığınız kremleri unutturacak yara, sivilce izlerini geçirecek olan Contractubex krem ne işe yarar? Contractubex krem nasıl kullanılır? bu haberimizin detaylarında kolayca bulabilirsiniz.

Contractubex krem; Vücutta yıllardır iyileşmeyen yara izler ya da ameliyat sonrası kalan dikiş izleri, kalıcı hasar bırakan yanıklar, koparılmış sivilce izleri gibi kolay kolay geçmeyen izleri kısa sürede geçiren aynı zamanda yalnızca eczanelerde satılan medikal bir kremdir. Cildin veya vücudun dış yüzeyinde bulunan kusurları gidermede oldukça başarılı olan Contractubex jel, var olan bu kusurları kolayca ortadan kaldırılabilir. Özellikle ameliyat sonrasında oluşan kalıcı izleri ya da ağır yaralanmanın etkisi olan vücuttaki izleri gideren bu jel, hamilelerin korkulu rüyası olan çatlakları da mucize bir şekilde ortadan kaldırıyor. Sayısız faydasıyla günümüzde popüler hale gelen bu jel krem aynı zamanda derinleşmiş akne izleri, kaşıma sebebi ile oluşan ciltte belirgin izleri hatta ameliyat ile alınmış benlerden kalan izleri yok etmesi gibi faydaları da bulunmaktadır.

Etken maddesi Extractum Cepea, Allantıin ve Heparin sayesinde bulunan yaraların ve ölü dokunun yenilenmesi iyileşmesini kısa bir sürede sağlanıyor. Contractubex jeli genellikle hamilelik döneminde aşırı kilo alan kadınlar sonrasında kilo vermesi nedeniyle vücudun belirli bölgelerinde çatlaklar için kullanılması öneriliyor. Harika sonuçlar verdiği görülmüştür.

Contractubex krem ne işe ayrar

Yıllar önce olan bir kaza, ameliyat yada eskilerden kalmış bir yanık izi Contractubex jel ile geçebilir. Burada bilmeniz gereken önemli husus ise yara izi ne kadar eski ise iyileşme süreci de buna bağlı olarak uzamaktadır. Düzenli kullanarak kesin sonuç almanız mümkündür.

Sivilce izleri içinde etkili sonuçlar alabileceğiniz Contractubex jel ile ergenlik dönemimde oluşan sivilcelerin yok edilmesinde hatta geçse bile sivilcelerin yerine gelen çukurlukların, izlerin yok edilmesinde Contractubex jel’i kullanarak olumlu sonuçlar almanız mümkündür.

CONTRACTUBEX KREM NASIL KULLANILIR?

Deri üzerinde bulunan yara, yanık, kesik, çatlak, çizik, ameliyat izler ve buna benzer izlerin üzerine sürülür ve hafif masaj yapılarak sorunlu bölgeye uygulanır. İlacın etkisinin ortaya çıkması için gün içerisinde an az 2 yada doktorunuzun tavsiyesi ile önerdiği sıklıkta kullanılır. Contractubex krem mümkün oldukça sorunlu bölgeye parmaklarınız yardımı ile ovalar şekilde sürünüz. 

Sivilce izleri için ise; Eğer doktor tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 defa sorunlu olan bölgeye uygulanması ve aynı şekilde bir miktar jelin sorunlu bölgeye yedirilmeden tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.

ameliyat izlerini gideren kemler

Eğer doktor tavsiyesi üzerine kullanılacaksa Contractubex’i gün içerisinde 4 defa sorunlu olan bölgeye uygulanması ve aynı şekilde bir miktar jelin sorunlu bölgeye yedirilmeden tabaka kalacak şekilde bırakılması gerekmektedir.

CONTRACTUBEX KREM FİYATI

Contractubex krem Eczanelerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bu kremi kullanmaya karar verdiğinizde mutlaka doktorunuza danışınız. Eczane Perakende Satış Fiyatı ( KDV Dahil ) 130,09 TL'dir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
16 Yorum Var
 • Bayram 6 gün önce Şikayet Et
  Arkadaşlar bu kremi 10 yıl önce kullandım şuan yine isim düştü yine kullanıyorum turkiyenin en iyi plastik cerrahi doktoruna gittim istanbulda bu cremden başka yok piyasada yalnız kısa zamanda net sonuç alamazsınız Anahtarı sabir 6 ay her akşam aynı saatte kullan kesinlikle sonuç alırsın mükemmel bir şey ama 6 ay ara verme 1 tup 6 ay gidiyor bir anahtar not bu cremi kullanırken kesinlikle masaj yaparak uygulayın yoksa sonuç başarısız herkese geçmiş olsun
  Cevapla
 • Soner 1 hafta önce Şikayet Et
  Amelayat yerine bogaza surdum acayip kasinti oluyor ne yapmaliyım.
  Cevapla
 • Sahile 2 hafta önce Şikayet Et
  Benim yuzumde suciceyinden sonra Derin cukurlar kaldi malesef, 2aydir kullanyorm biraz faydasi oldu,
  Cevapla
 • Gül 3 hafta önce Şikayet Et
  Benim yanagimda siyah nokta vardı ve patladı derin gözle görülür şekilde delik oluştu bu krem ise yararmı yardım edin lutfen
  Cevapla
 • Bayram 6 gün önce Şikayet Et
  Bu kremle 10 sene önce bir kaza sonucu yüzümde kalan izlerden dolayı gittim plastik cerrahi tanıştırdı şuan türkiyenin en iyi estetik doktoruna git bu kremi verir sadece sabırlı ol hemen sonuç alamazsın 6 ay her gün aynı saatte kullan kesinlikle farki göreceksin
 • ebruu 1 ay önce Şikayet Et
  arkadaslar kesinlikle tavsiye ederim benim 2 ayda sezeryan izlerim gitti cok etkili gercekten izden eser yok o derece ..
  Cevapla
 • Ebru 3 gün önce Şikayet Et
  Yanık izinede ise yararmi Acaba
 • Erdal 1 hafta önce Şikayet Et
  2 gündür kullanıyorum inş işe yarar hafif çukur izleri var
 • Huriye 3 hafta önce Şikayet Et
  Fiyatı ne kadar
Yorumların Tümünü Okuyun