Hande Erçel'in minik yeğeniyle ilk pozu beğeni topladı!

02 Ocak 2020, 10:27
Hande Erçel'in minik yeğeniyle ilk pozu beğeni topladı!

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel, güzel oyuncunun yeğenine ne kadar düşkün olduğunu anlatmıştı. O ifadelerden sonra Handel Erçel'in yeğeniyle çekildiği ilk kare geldi.

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel geçtiğimiz günlerde bir kutlamada görüntülenmişti. Geçenlerde bir davette objektiflere takılan Gamze Erçel, doğumunun ardından kardeşi Hande'nin yeğenine olan düşkünlüğünden bahsetmişti. Bu durumun ardından Hande Erçel ile minik yeğeninden ilk kare geldi. Takipçileri paylaşımı beğeni yağmuruna tuttu.

İŞTE, HANDE ERÇEL'İN YEĞENİYLE İLK KARESİ;

Hande Erçel paylaşımları

GAMZEL ERÇEL: "HANDE YEĞENİNE ÇOK DÜŞKÜN" DEMİŞTİ!

Hande Erçel Gamze Erçel

Annelik hakkında konuşan Gamze Erçel, "Biz kızımıza, kızımızda bize alışmaya çalışıyor, anneliğin duygusu tarif edilemez" sözleriyle duygularına açıklık getirdi.

Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel

HANDE YEĞENİNE ÇOK DÜŞKÜN!

"Set ne zaman biterse bitsin, setten geldiği gibi soluğu kızımın yanında alıyor. Bir teyze olarak çok düşkün Aylin Mavi'ye" şeklinde konuştu.

Gamze Erçel açıklaması

Gamze Erçel, Hande Erçel'in yeğeni Aylin Mavi için 500 bin liralık hesap açtığı iddialarına ise,"Doğru değil. Öyle bir haberin nasıl çıktığını dahi bilemiyorum" şeklinde yanıt verdi.

GAMZE ERÇEL'İN PAYLAŞIMI DUYGULANDIRMIŞTI!

Ünlü oyuncu Hande Erçel'i yasa boğan annesinin ölüm haberi, sosyal medyayı da sallamıştı. Oyuncu o zor zamanlarını set arkadaşlarının desteği ile atlattı. Set arkadaşlarının isteği üzerine ekranlara dönen Handel Erçel'in ablası Gamze Erçel annelerinin vefatından sonra sosyal medyada hiçbir paylaşımda bulunmamıştı. Geçtiğimiz gün ilk defa Gamze Erçel sosyal medya hesabında bir paylaşımda bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Hande Erçel son dakika

Paylaşımdaki karede sehpa üzerinde Gamze Erçel, Hande Erçel ve annesi Aylin Erçel'in de bulunduğu fotoğrafların olduğu ayrıntı

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

gözden kaçmadı.

 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar