Reynmen rekor kıran klibinden kazancını açıkladı!

21 Temmuz 2019, 09:50
Reynmen rekor kıran klibinden kazancını açıkladı!

Ünlü fenomen Reynmen, ikinci single çalışması Ela'dan ne kadar para kazandığını açıkladı.

Son zamanlarda magazin gündeminde en çok konuşulan isimlerden biri olan fenomen Reynmen, ikinci single klibi Ela'nın Youtube'a yüklenmesiyle birinci gün 18 milyon tık aldı.  Demet Akalın, Işın Karaca gibi ünlü isimlerde dahil olmak üzere bu kadar tık alacağına inanılmayan klip için Reynmen ne kadar para kazandığını açıkladı.

Reynmen ekran görüntüsü alarak 55 milyona yakın tık alan klipten 19 bin 551 dolar kazandığını açıkladı. Elde ettiği geliri vakıf veya hayır kurumuna bağışlayacağını söyleyen fenomen, 'Bazı şeyler paradan daha değerlidir' notunu düştü.

reynmen

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
6 Yorum Var
 • trakyalı 7 ay önce Şikayet Et
  Bu ÇOCUK BİR PROJE başka da hiç bişi değil.
  Cevapla
 • Tkyrkyyldz 7 ay önce Şikayet Et
  Bereket Yusuf yolundakı dönüş levhasını gördün ... Zırveye koşarken O. Levhaları havalanıp geçmezsen gecılemez olursun ... Ithal proje Tılkıye karşı Yerlı proje Reynmen ...
  Cevapla
 • para babası 7 ay önce Şikayet Et
  'Bazı şeyler paradan daha değerlidir'' hayır işlerini bile reklama çevirdiniz.Sizin bu yaptığınız uyanıklıkları yeyip sizi öve öve bitiremeyenlere bitiyorum bende.
  Cevapla
 • Ara 7 ay önce Şikayet Et
  Ya ne yapıyorsunuz siz?! Türk gençliği zaten mahvolnuş durumda bir de "İslami" medya olarak siz de mi tıklanma uğruna bu adamları parlatıyorsunuz, sürekli Reynmen mi nedir onu görüyoruz!!!
  Cevapla
 • ugur gurbetci 7 ay önce Şikayet Et
  başarının bir sırrı da budur, her zaman bağışlamak lazım içini rahatlatmak lazım o zaman para kazanmak daha berektli ve fazlaşıyor.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun