Tülin Şahin ailecek alışverişte görüntülendi!

16 Ocak 2020, 12:34
Tülin Şahin ailecek alışverişte görüntülendi!

Ünlü manken Tülin Şahin ile eşi Pedro de Noronha, 3 aylık kızları Siena Leyla ile alışveriş yaparken görüntülendi.

Portekizli eşi Pedro de Noronha ve ünlü manken Tülin Şahin, kızı Siena Leyla ile birlikte ailecek Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Magazincilere mutlu aile pozu vermeyi ihmal etmeyen ünlü çift, kendilerine yöneltilen soruları da yanıtsız bırakmadı.

Tülin Şahin haberleri

Türkçe eğitimi aldığını söyleyen Pedro, “Eşiniz veya Türkiye hakkında ne söylemek istersiniz?” sorusuna, “Türkiye’yi çok seviyorum. Eşim de muhteşem, harika bir anne" şeklinde yanıt verdi.

TÜLİN ŞAHİN KIZI İLE BİRLİKTE POZ VERDİ!

Doğumunun ardından kızıyla doya doya vakit geçiren çiçeği burnunda anne Tülin Şahin, kızı Siena ile paylaştığı pozu sosyal medyada paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Tülin Şahin

DADIYA İHTİYACIM YOK!

Ünlü manken son zamanların gözde annesi, kızı Siena Leyla'ya kendi bakacağını açıkladı. Herhangi bir yardımcıya ihtiyaç duymadığını açıkladı.

Tülin Şahin

Şahin,“Herkes dadı tutmamı tavsiye ediyor. Ama ihtiyacım yok. Sadece geceleri biraz uykusuz kalıyorum. Onu da hiç dert etmiyorum. Gündüz birlikte uyuyoruz. Zaten Pedro, İstanbul’da olduğu zamanlar bana çok yardım ediyor” şeklinde konuştu.

TÜLİN ŞAHİN'İN İTİRAFI!

4 Kasım'da kızı  Siena Leyla'yı dünyaya getiren manken Tülin Şahin, 42 günde 10 kilo verdiğini açıkladı. "1979 doğumluyum. 40 günlük bebekken Danimarka’da ailece büyük bir kaza geçirmişiz. Camdan fırlamışım, öldüm sanmışlar" şeklinde konuşmalarıyla da dikkatleri üzerine çekti.

Tülin Şahin 42 günde 10 kilo verdi

TÜLİN ŞAHİN'İN PAYLAŞIMI BEĞENİ TOPLADI!

Eski mankenlerden olan Tülin Şahin, geçtiğimiz aylarda bebeğini dünyaya getirmişti. Yatırımcı Portekizli eşi Pedro de Noronha ve kızları Siena Leyla ile çektiği mutluluk fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Paylaşıma olan yorumlar ve beğenilerin ardı arkası kesilmedi.

Tülin Şahin

İŞTE TÜLİN ŞAHİN'DEN AİLE POZU;

Tülin Şahin

Şahin, küçük kızı Leyla için "Anne ben kameraya bakmayacağım" notunu düştü. 

Tülin şahin haberleri

HAMİLELİĞİ HAKKINDA NELER KONUŞTU?

Milliyet gazetesiyle yaptığı röportajda hamileliğini ve anne olmakla alakalı hislerini açıkça dile getiren ünlü manken Tülin Şahin, sosyal medyada takip edilen ünlüler kervanına eklendi. Birbirinden canlı paylaşımlara yer veren Şahin, takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Tülin Şahin

Hamileliğin verdiği en güzel duygunun sabır olduğunu ifade eden Tülin Şahin, "Yapısal olarak çok enerjik, hareketli ve tez canlı biriyim. Sabırsız olduğumu bile söyleyenler var. Bebeğim bana daha şimdiden sabrı öğretiyor. Birlikte kim bilir daha ne kadar güzel şeyleri paylaşacağız ve birbirimizden neler öğreneceğiz" şeklinde açıklamada bulundu.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar