Aslıhan Doğan'dan "Evimizde mutluyuz" paylaşımı!

25 Mart 2020, 11:26
Aslıhan Doğan'dan "Evimizde mutluyuz" paylaşımı!

Ünlüler dünyasından evde kalma paylaşımları devam ediyor. Son olarak sosyetik güzel Aslıhan Doğan, evde olduklarına dair paylaşım yaptı. Doğan, oğlu Hamza'nın ve eşi Arda Turan'ın beraber oldukları bir kareyi paylaşarak "Evimizde mutluyuz" notunu yazdı.

6 aylık hamile olan Aslıhan Doğan, geçtiğimiz aylarda hamilelik sürecinde kilo almamasıyla gündem olmuştu. Doğan, sağlıklı beslenip kilo yaptığını ancak ekstra hiç bir önem vermediğini yapısının bu olduğunu dile getirmişti. Aylar sonra ikinci kez anne olacak olan Doğan, koronavirüs salgını nedeniyle evden hiç çıkmıyor. Güzel sosyetik futbolcu eşi Arda Turan ve oğlu ile beraber vakit geçiriyor. Sosyal medya hesabından ise o anlara dair paylaşımda bulundu.

arda turan ve oğlu hamza aslıhdan doğanın paylaştığı kare

Futbolcu Arda Turan, uzun bir aradan sonra ilk kez özel hayatıyla ilgili merak edilenleri yanıtladı. Eşi Aslıhan Doğan'ın "eşimin genleri çoğalsın diye çocuk yapacağım" şeklinde açıklama yaptığı iddialarını yalanladı. Turan, hayatındaki insanların kendisini kıskandığını vurguladı. Bu yüzden sosyal medyada hep yalan haberlerin yer aldığını belirten Turan, oğlunun şimdiden top oynadığını söyledi. 

ASLIHAN DOĞAN 5 AYDA 1 KİLO ALDI! İŞTE SIRRI...

Geçtiğimiz akşam futbolcu eşi Arda Turan ile beraber bir arkadaşlarının doğum günü partisine katılan Aslıhan Doğan'ın fiziği şaşırttı. Doğan 5 aylık hamile olmasına rağmen fit görünüşünün sırrını geçtiğimi günlerde açıklamıştı. 

ARDA TURAN VE EŞİ ASLIHAN DOĞAN ARKADAŞLARININ DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNDEN

ASLIHAN DOĞAN'IN HAMİLELİKTEKİ FİT GÖRÜNÜMÜNÜN SIRRI!

Hamileliğinin beşinci ayına giren Aslıhan Doğan bu süreçte bir kilo aldı. Bu açıklaması herkesi şaşırtmış olsa da Doğan, bebeğinde kendisinin de gayet sağlıklı olduğunu belirtti. Doğan sırrını işte şu sözlerle açıkladı: "Doktorum bile ‘Bu kiloyla nasıl hamile kaldın?’ diye şaşırdı. Mide bulantıları yüzünden yiyemiyorum, ama sağlıklıyım. Arada hamburger ve patates kızartması aşeriyorum. Her gün yavaş tempoda 45 dakika yürüyorum. Haftada bir gün de hamilelik masajı yaptırıyorum."

aslıhan doğan bir kilonun sırrını anlattı

Geçtiğimiz akşam eşi Arda Turan ile beraber bir etkinliğe katılan Aslıhan Doğan, hakkında çıkan beşi bir yerde ve eşinin genleri için çocuk yaptığına dair olan iddialara açıklık getirdi. Doğan oğlu için böyle bir birikim yaptığını doğrularken, eşinin genleri çoğalsın diye çocuk yapmaya devam edeceği haberlerini ise yalanladı. Çocuk yapmak istediğini belirten Doğan, ancak bu açıklamanın kendisine ait olmadığı ve böyle cümlelerin hoş olmadığını söyledi. 

arda turan ve eşi aslıhan doğanın katıldığı etkinlikten bir kare

2. KEZ ANNE OLMAYA HAZIRLANAN ASLIHAN DOĞAN 4 AYDA YARIM KİLO ALDI!

İkinci kez anne olmaya hazırlanan sosyetik güzel Aslıhan Doğan, hamileliğinin ilk dört ayında sadece yarım kilo aldığını söyleyerek şaşırttı. Beşinci aya girmesine rağmen karnının belli olmamasının sırrını söyleyen Doğan, düzenli yürüyüş ve pilates yaptığını bol bol da esmer pirinç ve kinoa yediğini söyledi. Ayrıca tükettiği suyun içerisinde mutlaka nane ve limon kattığını da söyleyerek sağlıklı beslendiğini belirtti. 

aslıhan doğan hamilelik sürecinde yarım kilo aldı

OĞLU İÇİN BEŞİ BİR YERDE ALIYOR!

İddialara göre sosyetik güzel Aslıhan Doğan, oğlu Hamza Arda'nın eğitimi için değeri 10 bin TL olan beşi bir yerde topladığı söylendi. Hatta Doğan'ın ikinci oğlu için de bunu yapacağı konuşuldu. Doğan geçtiğimiz günlerde bir röportajında çocuk bakmayı çok sevdiğini bu yüzden eski insanlar gibi birden fazla çocuğunun olmasını istediğini açıkladı. Bu yüzden ne kilo takıntısının ne de vücudunun bozulacağını kafaya takmadığını söyledi. Ayrıca ikinci oğlunun ismi hakkında da "Allah'ın Aslanı" anlamını tamamlamak için ilk oğluna Hamza ikincisine de Aslan koymak istediğini belirtti. 

aslıhan doğan ve ailesi

ASLIHAN DOĞAN'DAN OĞLU HAMZA'YA DUYGUSAL DOĞUM GÜNÜ PAYLAŞIMI

Sosyetik güzel Aslıhan Doğan, sosyal medya hesabından eşi Arda Turan'ın doğum gününü oğlu Hamza ile fotoğrafını paylaşarak kutladı. Doğan, paylaşıma "Artık en iyi 2 arkadaşın var. Diğeri de yolda :) İyi ki doğdun... Seni seviyorum" notunu yazdı.

aslıhan doğanın paylaşımı

2018 yılında sosyetik güzel Aslıhan Doğan'la ile evlenen Arda Turan, evliliklerinin ilk meyvesi Hamza'yı kucaklarına aldı. Bir röportajında çok çocuk istediğini söyleyen Aslıhan Doğan, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu öğrendi.

aslıhan doğan ve arda turan oğulları hamza arda

İkinci kez erkek çocuğu doğuracak olan Doğan'a eşi Arda Turan'dan doğum hediyesi geldi.

Eşine karşı oldukça bonkör olan Turan ilk doğumda 2.5 Milyon TL'lik araba hediye almıştı.

arda turan ve eşi aslıhan doğan

Doğan ikinci hediyesini sanattan yana kullandı. Eşinden Heykel isteyen Doğan, önümüzdeki günlerde hediyesine kavuşacağı öğrenildi. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • Yavuz Selim 2 ay önce Şikayet Et
    Aman ne iyi
    Cevapla
  • misafir 2 ay önce Şikayet Et
    arda simarik bir adam
    Cevapla