Bacakları uzun gösteren giyim hileleri

20 Nisan 2018, 07:50
Bacakları uzun gösteren giyim hileleri

Bazı giyim hilelerini kullanarak bacaklarınızı ince ve uzun gösterebilirsiniz. İşte bacakları uzun gösteren giyim hileleri…

Giyim tarzınızda yapacağınız ufak değişiklerle bacaklarınızın zayıf, ince, veya uzun görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle kot pantolon giydiğinizde bacaklarınızın kısa olduğunu düşünüyorsanız sizler için bacakları uzun gösteren giyim tüyolarını araştırdık.

 İşte bacakları uzun gösteren giyim önerileri

- Boyuna çizgili olan kıyafetler her zaman olduğunuzdan daha ince ve uzun görünmenizi sağlar. Çizgili bir pantolon ile bacak boyunuzun uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

- Siyah uzun etek veya pantolon giyerek de bacaklarınızı uzun gösterebilirsiniz. Siyahın bu etkilerini kullanarak vücudunuza uygun ideal bir proporsiyon yakalayabilirsiniz.

- Son zamanlarda sokak modasının vazgeçilmez parçası olan yüksek bel pantolonlar, bacak boyunuzu her zaman uzun gösterir. Özellikle koyu renkler tercih ederek uzun ve ince bir bacak görünümü yaratabilirsiniz.

- Eğer bel bölgeniz inceyse kalem etekler bacak boyunuzu uzun gösterir. Kalem eteğinizle aynı renk bir çorap ve topuklu ayakkabılarla kombinleyerek bacaklarınızı daha da uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

- Tek parça elbiseler kullanarak da bacaklarınızı uzun gösterebilirsiniz. Tek parça elbiseler, vücudunuz ile bir bütünlük oluşturarak bacaklarınızı olduğundan daha ince ve uzun görünmesini sağlar.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • selami 9 ay önce Şikayet Et
    uzun görünmek hangi sorunu çözüyor...?
    Cevapla
  • Zeynep 8 ay önce Şikayet Et
    Kısa görünme sorununu.