2019 en şık çeyizlik bornozları

08 Şubat 2019, 17:47
2019 en şık çeyizlik bornozları

Bornoz pamuksu yapısıyla kendine has kumaşa sahiptir. Suyu anında emme ve kurutma özelliğiyle her evin temel ihtiyaçları arasındadır. 2019 yılına ait bornoz modellerini sizler için tasarladık.

Genellikle açık renkli bornozların trend olduğu 2019 yılı, geçmişten de izler taşıyor. Dantellerin bornozun üzerinde kattığı şık görünümle beraberinde sabahlık olarak da kullanımı tercih ediliyor. 2019 yılına özel bornoz modelleri hangileridir? Bornoz kullanımında kullanılan tasarım görselliği nasıl etkiler?

bornoz modelleri

2019 BORNOZ MODELLERİ

Pembe ve gri bornoz

- Açık pembe ve gri bornozlar pamuklu yapılarıyla hoş bir duruş sergilerken aynı zamanda üzerindeki ince işçiliğin olmasıyla görselliği zenginleştiriyor. Pembe ve grinin uyumunun bornozların üzerinde de olumlu etkisini banyoda değerlendirebilirsiniz.

bornoz modelleri

- Bornozları sabahlık olarak kullanmanız için ideal bir tasarım olabilir. Bayanlar için beyaz renkli çiçekli motifli bornoz uygun bir tercih olurken erkekler için desenli ceket görünümde bir bornoz klas bir tercih olabilir.

açık renk bornoz modelleri

- Banyo terlikleriyle bir uyum yakalayacağınız bornoz modellerinde yeni bir çığır açılan modeller şüphesiz pastel kahve ve kar beyazından yana oluyor. Tuğla görünümlü zemin yapınız ile kullanacağınız bu bornoz modelleri hem görselliği ön planda tutacak hem de ortama yeni bir yenilikçi bir hava katacaktır.

erkek bayan bornoz modelleri

- Vişne çürüğü işlemeli bayan bornozuyla, çikolata kahve işlemeli erkek bornoz modelleri 2019'un en beğenilen modelleri arasındadır. Rustik bir banyoya sahipseniz bu renkler size çok uygun olabilir. Pastel çikolata kahve, vişne çürüğü renkli mumlarla ortamı süsleyebilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar