2019 sonbahar tunik modelleri

03 Ekim 2019, 08:13
2019 sonbahar tunik modelleri

Sonbahar döneminin en çok tercih edilen parçalarından olan tunik modelleri; sadece klasik yapısıyla değil, gömlek ve kazak modelleriyle de farklı formlara girebiliyor. Hem etek hem de pantolonlarla şık bir uyum sağlayan tunik modelleri, 2019 sonbahar sezonunda da oldukça ilgi çekiyor. Peki 2019 sonbahar tunik modelleri nasıl? Tesettür giyimde kombin hazırlarken neler yapılabilir? İşte 2019 sonbahar tunik modası.

Sonbahar döneminde en çok tercih edilen parçalardan biri olan tunikler, hem etek hem de pantolon modellerinde oldukça kombin tercihi oluyor. Yatay çizgiler, uzun çizgiler, koyu renkler ve ikili takım modeller... 2019 sonbahar sezonunda, tunik modelleri için bu vb. birçok desen hakim. Peki Armine, Koton, All Day ve Zara gibi markaların, tunik modelleri nasıl? Sizler için hem 2019 sonbahar tunik modellerini hem de kombin modellerini sunuyoruz. 

elbise tunik modelleri

TESETTÜR KOMBİN ÖNERİLERİ

Son dönemin trend parçalarından olan tunikler ile şık tesettür kombinleri oluşturmanız mümkün. Bunu isterseniz kazak tarzı bir tunikle isterseniz de gömlek tunikle sağlayabilirsiniz. 

Bunun için gömleğinize yakın tonda bir pantolon, ya da kazağınızla aynı rengi taşıyan bir pantolonla ikili görüntü oluşturmayı başarabilirsiniz.

tesettür uzun tunik

Çanta ve ayakkabı seçiminizi ise tuniğinizin rengine ve desenine göre yapın. Böylelikle bir uyum bütünü yakalamış olursunuz.

tesettür tunik

Sonbahar döneminde; bot, çizme ve topuklu ayakkabılar oldukça şık olacaktır.

2019 SONBAHAR TUNİK MODELLERİ

armine tunik modelleri

ARMİNE: 210 TL - 310 TL

spor tunik modelleri

ARMİNE: 310 TL - 340 TL

sonbahar tunik modelleri

YEŞİL TOPUKLULAR: 119 TL - BUTİK GEZ: 98 TL

tesettür tunik modeller

ALL DAY: 85 TL - 90 TL

farklı tasarım tunikler

ZARA: 170 TL - 200 TL

koton tunik

KOTON: 100 TL - 120 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar