Spor ayakkabı ile şık olmanın yolları

09 Kasım 2019, 08:02
Spor ayakkabı ile şık olmanın yolları

Her sezonda hem şık hem de rahat bir görüntü sunan spor ayakkabılar, yaz döneminde de oldukça popüler. Nitekim spor ayakkabılar için farklı kombin önerileri de bulunuyor. Bu önerileri doğru şekilde uyguladığınızda istediğiniz şıklığa da ulaşmış olursunuz. Sizler için ayakkabılarınızı doğru bir şekilde giyinmenizi sağlayacak önerileri derledik. İşte spor ayakkabı kombininde dikkat edilmesi gerekenler!

Giyilen bir kıyafeti en iyi taşıyan parça, ayakkabılardır. Bu özellik de, ayakkabıya uygun bir kombin hazırlanılarak sağlanabilir. Son dönemde en çok spor ayakkabılar ile hazırlanan çeşitli kombinler dikkat çekmektedir. Spor ayakkabılar; tıpkı topuklu ayakkabılar, sandaletler ve babetler gibi, kombin konusunda önem verilmesi gereken ayakkabılardandır. Hem şık hem de rahat bir görüntü sunan spor ayakkabılar için fark etmeden yanlış kombinler uygulanabiliyor. Peki doğru bir spor ayakkabı kombinini nasıl gerçekleştirebiliriz? Sezonun en trend spor ayakkabı modelleri nasıldır? İçeriğimiz içerisinde bu sorulara yanıt verdik:

beyaz spor ayakkabı üzerine ne giyilir

SPOR AYAKKABI KOMBİN ÖNERİLERİ

Spor ayakkabılar bir pantolonla kombinlenebildiği gibi etek, elbise tarzı parçalarla da rahatlıkla uyum sağlar. Bu sebeple bir kategorilendirme yapmak kesinlikle yanlıştır. Kombin yaparken, giydiğiniz parçanın stiline öncelik verilmelidir.  

kumaş pantolon spor ayakkabı kombinleri bayan

Tercih edilen bir elbise ise, elbiseden bir hareketlilik kazanmak için düz yerine desenli modeller tercih edilmelidir. Ancak klasik bir model giyinecekse, blazer bir ceket istenilen hareketliliği kazandırabilir.

beyaz spor ayakkabı kombinleri bayan

Etek konusunda ise zıt ikilikler önerilir. Yani etek hareketli ise üstü sade tutulmalı, tam tersi ise etek sade kalmalıdır. Ve son olarak spor bir görünüm elde etmek isteniyorsa da pantolon konusunda daima jean modelleri tercih edilmelidir.

kalem etek spor ayakkabı kombinleri

SPOR AYAKKABI MODELLERİ

kinetix bayan spor ayakkabı fiyatları

KİNETİX: 120 TL - 130 TL

trendyol spor ayakkabı bayan

TRENDYOL: 105 TL - 424 TL

boyner spor ayakkabı reebok

BOYNER: 212 TL - 254 TL

flo spor ayakkabı

FLO: 100 TL - 120 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Mineli 5 ay önce Şikayet Et
    Merhaba, genç tesettürlü hamileler için, salaş-spor kombinler yapar mısınız?
    Cevapla