Havalı kombin oluşturmanın yolları

02 Haziran 2019, 08:11
Havalı kombin oluşturmanın yolları

Giydiğiniz elbiseler ile hem şık hem de zengin bir görünüm elde etmek istemez misiniz? Sizler için, uygulamanız halinde zengin bir görünüm oluşturacak trendleri derledik. Giydiğiniz taktirde zengin bir görünüm elde edeceğiniz bu trendler, tüm detaylarıyla birlikte haberimiz içerisinde sizleri bekliyor.

Sıcaklar dört bir yanı sarmış durumda. Hem serin tutacak hem de şık bir görüntü oluşturacak modelleri seçmek için alışveriş turuna başlamış olabilirsiniz. Ancak alacağınız bazı parçalar, sizi rahatlatsa da istediğiniz havayı ve şıklığı sunamayabilir. İşte bu noktada dikkat etmeniz gereken pek çok ayrıntı bulunuyor. Sizi olduğunuzdan daha havalı gösterecek ve zengin bir görünüm sağlayacak olan parçalar bu ayrıntılardan yalnızca biri. Eğer bu ayrıntıyı en iyi şekilde bilir ve vücut tipinize göre kombin yaparsanız, kazanan her zaman için siz olursunuz. Peki bunu nasıl sağlayabilirsiniz?Bu sorunun yanıtı için, kullanıldığı taktirde giyen kişide zengin bir görünüm sağlayacak olan parçalara ve doğru kombinleme şekillerine yakından bakalım:

ZENGİN GÖRÜNÜM SAĞLAYACAK GİYSİ DETAYLARI

Öncelikle belirtmeliyiz ki; zengin görünüm fiyatla değil kullanımla oluşan bir durumdur. Yani siz istediğiniz kadar pahalı bir elbise giyinin, eğer doğru kombinleyemezseniz hiçbir anlamı kalmaz. Bu sebeple dikkat etmeniz gereken küçük detaylar bulunuyor. Şimdi sizlere bu detaylardan bahsetmek istiyoruz:

DİKİŞLİ MODELLER

Elbise modelleri

Eğer dikişli bir model tercih ediyorsanız, düz inişlileri kullanın. Kenarları büzgülü ya da fırfırlı modeller, çirkin ve estetiksiz bir görüntü oluşturabilir. Bu sebeple üzerinize tam olarak yerleşen, düz inişli modelleri tercih etmenizde yarar var.

DAHA AĞIR RENKLER

Kombin önerileri

Renk konusu da bir diğer önemli kısım. Her zaman için asil kabul edilen siyah, taba, lacivert ve bej tonlarını kullanın. Bu renklerin taşıdığı ağırlık, kombinlerinizde asil ve şık bir görünüm sağlayacaktır. 

DESEN ÖNEMİ

Etek modelleri

Eğer zengin bir görünüme ulaşmak önceliğiniz ise muhakkak ki karmaşık desenlerden uzak durun. İlla ki desenli parçalar kullanacaksanız da, kumaşınızın birleşim yerlerindeki ton farklılıklarına önem verin. Birbiriyle alakasız renklerle kombin yapmanız komik olacaktır.

DETAYLAR ÖNEMLİDİR

Aksesuar modelleri

Büyük parça aksesuarlar ve belirgin fermuarlardan da uzak durun. Çünkü bu durumda da aradığınız şıklığı ortadan kaldırmış olursunuz. Bu detaylar daha çok ön plana çıkar.

Zara elbise modelleri

ZARA / ELBİSE: 269.95 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar