Olduğunuzdan daha genç gösteren kıyafet hileleri

30 Eylül 2019, 07:32
Olduğunuzdan daha genç gösteren kıyafet hileleri

Bir kadının kendi stilini oluştururken en çok önem verdiği şey güzel görünmektir. Peki güzel görünmenin sırrı tam olarak nedir? Bunun cevabı şık olmaktır. Ancak şık olurken, aynı zamanda olduğunuzdan daha genç görünmeniz de mümkündür. Olduğunuzdan daha genç görünmenizi sağlayacak stil ipuçları nelerdir? Sadece giyeceğiniz tek bir parça kıyafet ile beklediğiniz görünümü elde etmeniz mümkün. Sizler için olduğunuzdan daha zayıf ve genç göstermenizi sağlayacak hileleri derledik.

Kadınların moda konusunda önemsedikleri birçok konu vardır. Bunlardan biri güzellik biri de şık görünmektir. Ancak her ikisini de tek bir kombin ile sağlamak oldukça zordur. Bunu sağlayabildiğiniz taktirde olduğunuzdan da daha genç gösterirsiniz. Bunu sağlamak için de uygulamanız gereken birçok ipucu ve tüyo bulunuyor. İçeriğimizde bu tüyoları bir araya getirdik. Her mevsim ve dönemde, her tarz kıyafete ve modaya uygun olarak kullanılabilecek olan bu tüyolar, sizlere istediğiniz genç görüntüyü oluşturma fırsatı verecektir. Zayıf gösteren kıyafetler ve renkler nelerdir, genç gösteren kıyafet hileleri nelerdir? İşte adım adım uygulamanız gereken o 'zayıf ve genç gösteren kıyafet hileleri':

zayıf gösteren kıyafetler ve renkler

GENÇ GÖSTEREN KIYAFET HİLELERİ

Bir kombin tasarlarken amacınız olduğunuzdan daha genç görünmekse, uygulamanız gereken bir kaç küçük tüyo bulunuyor. Bacak boyu, bel kalınlığı, omuz duruşu derken neredeyse her bölgenize etki edecek olan bu tüyolar, size aynı zamanda daha zayıf bir görüntü de kazandıracaktır. Siz de böylelikle doğru bir kombin oluşturmuş olacaksınız:

zayıf gösteren etek modelleri

ZAYIF GÖSTEREN KIYAFETLER VE RENKLER

- Bacaklarınıza şekil vermek ve boy oranını belirlemek istiyorsanız; diz altı etekleri ve topuklu ayakkabıları tercih edin.

üst bedeni ince gösteren kıyafetler

- Geniş omuzlu biriyseniz; geniş ve omuzları kapatan şapkaları tercih edin. Böylelikle omuzlarınız da hatta beliniz de olduğundan daha ince görünecektir. Kapalı biriyseniz de eşarbınızı, omuzlarınızı kapatacak şekilde kombinleyebilirsiniz.

zayıf gösteren tesettür elbise modelleri

- Kalın kemerleri tercih ederek; belinizin kalınlığını giderebilir ve olduğunuzdan daha zayıf birine dönüşebilirsiniz. İnce kemerler, bu anlamda doğru bir seçenek değildir.

kilolu gösteren renkler

- Bacak uzunluğunu sağlamak için bantlı topuk ayakkabılara sakın dokunmayın. Yüksek topuklu ayakkabıları tercih edin. Aynı zamanda tulumlar da bu anlamda yararlı olacaktır.

- Zayıf görünmek için, siyah vb. koyu tonlar özellikle sonbahar dönemi için doğru bir renk seçimi olacaktır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar