Saklıkent Kayak Merkezi'ne nasıl gidilir? Antalya'da gezilecek yerler

06 Ocak 2020, 07:41
Saklıkent Kayak Merkezi'ne nasıl gidilir? Antalya'da gezilecek yerler

Yazın gezginlerin uğrak noktası olan tatil beldelerinin gözde şehri olan Antalya, kış tatili için de mükemmel bir tesis ile ziyaretçilerini bekliyor. Peki, Saklıkent Kayak Merkezi Antalya'nın neresindedir? Nasıl ulaşılır? İşte, tüm ayrıntıları derlediğimiz Saklıkent rotası...

Saklıkent Kayak Merkezi, adı üzerinde Torosların Beydağları kısmında yer alan Bakırlıdağı kuzey yamacına kurulmuş 500 dağ evi ve kayak tesislerinden oluşan bir kayak kompleksi olarak bilinmektedir. Bu kayak merkezinde, 10 Aralık'tan 10 Nisan'a kadar 120 gün boyunca kayak hizmeti verilmektedir. Kış boyunca Antalya'yı özleyenlere ve hali hazırda Antalya'da bulunanlara özel bir kış tatili rotası olan Saklıkent, beklentinizi karşılayacak. Saklıkent Kayak Merkezi'ne gidiş nasıl olmaktadır? Özel bir vasıta var mıdır? Detaylı yanıtlar için sayfamızın içeriğine göz atınız...

Saklıkent'e nasıl gidilir?

SAKLIKENT KAYAK MERKEZİ NEREDE VE NASIL GİDİLİR?

Gündüz kayak, öğleden sonra deniz sloganıyla gönülleri fetheden Saklıkent Kayak merkezi, Antalya Şehir merkezinden 35 km uzaklıkta olup havalimanından 50 km uzaklıktadır. Uncalı güzergahından gidenler, yoldaki Saklıkent ve Tübitak gözlem merkezi tabelalarını takip ederek buraya ulaşım sağlayabilir.

Antalya Saklıkent Kayak Merkezi'ne nasıl gidilir?

Hafta sonları Migros 5M önünden sabah 08:00 da kalkan servisimiz aksam 16:00 da tekrar Migros 5M e misafirlerimizi bırakmak üzere tesisimizden hareket eder. Servis ücretlidir. 

Antalya Saklıkent Kayak Merkezi'ne nasıl gidilir?

KONAKLAMA VAR MIDIR? PEKİ YA TESİSİN ÖZELLİKLERİ?

Saklıkent kayak merkezinde Ortalama kar kalınlığı 100 veya 200 cm olup, zirvede zaman zaman 4 mt.'yi bulmaktadır. 477 müstakil ev , 1 hotel, 1 pansiyon ile tam bir spor kompleksi olan Saklıkent Kayak merkezimizde, sezon süresince hotel inşaatı devam ettiği süre boyunca pansiyonlar hizmet vermektedir.

Antalya Saklıkent Kayak Merkezi'ne nasıl gidilir?

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar