Yarı yıl tatilinde ailecek gidilecek yerler

18 Ocak 2020, 08:00
Yarı yıl tatilinde ailecek gidilecek yerler

Çocuklarınızla gezmek, ailecek birlikte vakit geçirmek için hafta sonlarını veya müsait olduğunuz zamanlarınızı, çocuklarınızın da eğlenebileceği mekanlara giderek sağlayabilirsiniz. Peki çocuklu ailelerin gideceği oyun alanı olan mekanlar İstanbul'da nerelerdir? İşte, ailelerin hafta sonu gidebileceği İstanbul mekanları...

Çocukların aileleriyle gidip eğlenceli keyifli vakit geçirdikleri mekanlar İstanbul'da mevcut. Oyun alanlarının olduğu bu mekanlarda çocukların sıkılmayacağı ve ekseri ailelerin tercih ettiği yerler olmaktadır. Çocuklarıyla beraber zaman geçirmek isteyen aileler için özenle hazırladığımız rotaları sizlerle paylaşıyoruz. Çocuklu ailelerin gideceği oyun alanı olan mekanlar İstanbul'da nerelerdir? İşte, ailelerin tatillerde veya hafta sonlarını birlikte geçirebilecekleri o mekanlar...

Oyun alanı olan mekanlar

OYUN ALANI OLAN ÇOCUKLU AİLELERİN GİDECEĞİ ROTALAR

Kartepe'ye nasıl gidilir

Kısa mesafeli ailecek gezebileceğiniz bir rota arıyorsanız Kartepe, ailecek tercih edeceğiniz bir yer güzergah olabilir. İstanbul'dan 1 saat süre içerisinde Kartepe Kayak Merkezine ulaşabilirsiniz.  Kartepe'ye nasıl gidilir haberimizin içeriği için tıklayınız.

Esenyurt Snowpark

Kayak merkezine gidemeyenler için kar manzaralı ve kayak yapabileceğiniz hem sıcak hem soğuk mekanlardan biri ise Esenyurt'ta bulunan Snowpark olacaktır. Mekan Avm'nin içerisinde olmasından ısınmaya bol bol fırsatınız olacak. 

Fethi Paşa Korusu Üsküdar

Fethi Paşa sosyal tesisleri Üsküdar'da bulunan seçkin mekanlardan biridir. Kuzguncuk'a yakın olan bu tesis içerisinde çocuk oyun alanı barındırmaktadır.

Kaşıbeyaz Florya

Florya'da bulunan Kaşıbeyaz restoran, nezih restoran seçenekleri arasında yer almaktadır. İçerisinde çocuklara özel oyun alanı bulunmaktadır.

Develi Kebap Ataşehir

Ataşehir'de bulunan Develi Kebap, çocuklu ailelerin eğlenceli vakit geçirecekleri bir yer olacaktır. Hem çocuklar hem de aileler için ideal kebapçılar arasında yer almaktadır.

Sarı Köşk Emirgan

Emirgan'da bulunan Sarı Köşk, kahvaltısı ile meşhurdur. Çocuklarınız ile buraya gelebilir ve harika manzara eşliğinde serpme bir kahvaltı yapabilirsiniz. Çocuk alanı bulunmaktadır.

Kırmızı barbekü Küçükyalı

Maltepe'de bulunan Kırmızı barbekü, barbekü keyfi yapmak isteyen aileler için idealdir. Çocuk alanın bulunduğu bu lokanta haftasonunda keyifli bir akşam yemeği için ideal bir tercih olacaktır.

Şazeli Florya

Florya'da bulunan Şazeli restoran manzarası ile bir numaralı mekanlar arasında yer alıyor. İçerisinde çocuk alanının bulunduğu bu eksantrik restoran, moralinize moral katmaya yetecektir.

Çanak Kebap  Katmer Acıbadem

Acıbadem'de bulunan Çanak Kebap& Katmer, ailelerin haftasonu çocuklarıyla beraber gideceği ünlü mekanlar arasındadır.  Çocuk alanı mevcut olan bu mekanda hem çocuklarınız hem de siz keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar