Kamp malzemeleri nereden alınır? 2020 İstanbul Fuar Merkezi etkinlik tarihleri

04 Şubat 2020, 06:34
Kamp malzemeleri nereden alınır? 2020 İstanbul Fuar Merkezi etkinlik tarihleri

Doğaseverlerin her mevsim ne olursa olsun vazgeçemediği tutkulardan biri şüphesiz kamp kurmaktır. Şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler, kamp kurmayı tercih edebilirler. Peki, İstanbul Fuar Merkezi etkinlik tarihleri nedir? Kamp malzemeleri nereden bulunur? İşte, kamp malzemesi bulacağınız İstanbul Fuar Merkezi etkinliğinden ayrıntılar...

Kamp kurmak yaz,kış ayırt edilmeksizin yapılan bir etkinliktir. Ekonomik açıdan insanların bütçesini zorlamadığı için tercih edilmenin yanı sıra sakin bir tatil arayışında olanların ideal seçenekleri arasındadır. Hobileri olan kişilere özel olarak düzenlenen İstanbul Fuar Merkezi etkinliğinde kamp malzemelerin yanı sıra bir çok ürün ekipmanlarını temin edebilirsiniz. Peki, İstanbul Fuar Merkezi etkinlik tarihleri nelerdir? Haberin ayrıntıları için sayfamızın içeriğine göz atabilirsiniz...

Kamp malzemesi nereden alınır?

2020 İSTANBUL FUAR MERKEZİ ETKİNLİĞİ HAKKINDA BİLGİLER;

Tatil denince akla ilk gelen otellerin yerini şimdilerde kamp alanları almaya başladı. Ekonomik açıdan daha çok rağbet gören kamp etkinliği, kamp malzemelerinde satış artışını da beraberinde getirdi. Kamp malzemeleri satışları 2016 yılına göre 3 kat arttı.

Kamp malzemesi nereden alınır?

Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde kamp tatili yapmak isteyenlerin sayısı ise her geçen gün artış göstermektedir. Farklı ve adrenalin dolu bir deneyim olan kamp, otel konsepti seçeneğine kıyasla daha ekonomik.

Kamp malzemesi nereden alınır?

ÇADIR EKİPMANLARINI BULACAĞINIZ ADRES "İFM" OLABİLİR!

Macera Turizmi ve Sporları Fuarı Adventure Turkey olacak. 13 ile 16 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte ziyaretçiler, kamp malzemelerinden, rafting, kano, yamaç paraşütü, dalış gibi aktivitelerin ekipmanlarına kadar birçok ürün ve hizmete ulaşacak.

Kamp malzemesi nereden alınır?

Çadır fiyatları genişliğine, kalitesine ve fonksiyonlarına göre 75 TL ile 5 bin TL arasında değişmektedir.

Kamp malzemesi nereden alınır?

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar