Karışan saçlar nasıl kolay taranır?

27 Kasım 2018, 08:15
Karışan saçlar nasıl kolay taranır?

Uzun saçlara sahip olan kimselerin en çok yaşadığı problemlerden olan karışan saçların kolaylıkla açılması için önerileri sizler için derledik. Çocuğuzun saçlarını tararken canını yakmamak için bu önerilere göz atmalısınız....

Gür, uzun ve bir de kıvırcık saçlara sahip çocuğunuz varsa en çok sıkıntı yaşayacağınız durum banyo sonrası taramadır. Oldukça narin ve hassas olan çocukların saçlarını tararken canlarını acıtmamak için bu yöntemleri deneyebilirsiniz.

''ÇOCUKLARDA SAÇ UZATMAK DOĞRU MU?'' ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

TARANMASI ZOR SAÇLARA ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

HİNDİSTANCEVİZİ YAĞI

Cilde olan faydaları bakımından oldukça işe yarayan Hindistancevizi yağını saç kremi olarak kullanabilirsiniz. Avucunuza birkaç damla Hindistancevizi yapı ekleyip, çocuğunuzun saç köklerinden başlayıp geniş tarakla düğümler çözebilirsiniz.

ILIK SU VE SAÇ KREMİ

Boş bir sprey şişesinin içine ılık su koyup içine saç kremi ekleyin. İyice karıştırdıktan sonra çocuğunuzun karışan saçlarına sürün, ne kadar hızlı açıldığına hayret edeceksiniz.

ÇOCUKLARIN SAÇ BAKIMINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER HABERİ İÇİN TIKLAYIN

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • meryem 1 yıl önce Şikayet Et
    Zigavus sarımsak özlü şampuan kullanıyorum saclarım pamuk gibi sac kremide klullanmama gerek kalmıyor saclarım karısmıyor tavsiye ederim
    Cevapla