Yarıyıl tatilinde çocuklara özel eğlenceli yapımlar Türkiye’nin Dijital Platformu Tabii’de!

Her yaştan ve her beğeniye yönelik içerikleriyle ön plana çıkan tabii, çocuklar için yarıyıl tatiline keyif katacak özel bir seçki hazırladı. tabii orijinal dizileri Tozkoparan İskender: Gölge ve Küçük Dahi İbn-i Sina’nın yanı sıra Rafadan Tayfa Göbeklitepe, Cocomelon, Tay ve Aslan Hürkuş Kayıp Elmas gibi diziler ve filmler “tatil eğlencesi” seçkisiyle yarıyıl tatili boyunca tabii’de olacak.

İzleyicileri için pek çok farklı türde içerikler ve özel seçkiler sunan tabii, yarıyıl tatili heyecanını yaşayan çocukları da unutmadı. Her yaştan ve her beğeniye yönelik içerikleriyle şimdiden 3 milyon aboneyi aşan tabii, bu kez de yarıyıl tatili için hazırladığı "tatil eğlencesi" seçkisini genç izleyicileriyle paylaşıyor. Türkiye’nin dijital platformu tabii’nin ailece ve güvenle izlenebilecek macera ve eğlence dolu içerikleri tatil anılarını daha da renklendirecek.

tabii

tabii

tabii’nin sevilen dizileri tatilde miniklerle buluşuyor

Tozkoparan İskender ve arkadaşlarının karanlık güçlere sahip Gölge’ye karşı verdiği amansız mücadelenin anlatıldığı tabii orijinal dizisi "Tozkoparan İskender: Gölge", yeni bölümleriyle çok yakında tabii’de izleyicilerle buluşacak. Tozkoparan İskender’in muazzam okçuluk kabiliyetlerinin yanında birtakım özel güçlere de sahip olduğu dizide, yenilmez okçu İskender ve Tozkoparanlar teşkilatı gelecekten gelen Gölge adında bir düşmanla karşı karşıya geliyor.

Tozkoparan İskender Gölge

Tozkoparan İskender Gölge

tabii’nin ilgiyle izlenen orijinal yapımı "Küçük Deha İbn-i Sina", büyük düşünür, matematikçi ve tıp bilgini İbn-i Sina’nın çocukluk günleri ele alıyor. 990 senesinde Buhara şehrinde ailesiyle yaşayan on yaşındaki Sina, çağının ötesinde bir zekâya sahiptir. Yaşıtları gibi oyun oynamak yerine felsefe, matematik, astronomi ve tıp alanında araştırmalar yapar. Küçük Dahi İbn-i Sina’nın 2.sezonu çok yakında tabii’de.

Küçük Deha İbn i Sina

Küçük Deha İbn i Sina

Gişe rekortmeni animasyonlar da "tatil eğlencesi" seçkisiyle tabii’de

tabii’nin "tatil eğlencesi" seçkisinde çok sevilen, sinemada vizyona girdikleri dönemde gişe rekorları kıran yapımlar da çocuklarla buluşuyor. Çocukların hayranı olduğu Rafadan Tayfa’nın ikinci sinema filmi olan TRT ortak yapımı "Rafadan Tayfa Göbeklitepe", Akın’ın ve Rafadan Tayfa ekibinin Şanlıurfa’ya doğru macera dolu bir yolculuğa çıkmalarını konu alıyor. Riyah adlı tayın, annesini bulmak için Mekke’den Medine'ye doğru bir yolculuğa çıkmasını konu alan TRT ortak yapımı "Tay" filmi ve TRT Çocuk'un sevilen kahramanlarından Aslan’ın, yerli üretim eğitim uçağı HÜRKUŞ’la çıktığı macerayı konu alan TRT ortak yapımı "Aslan Hürkuş Kayıp Elmas" filmleri de tabii de çocuklarla buluşacak.

tabii tatil eğlencesi seçkisi

tabii tatil eğlencesi seçkisi

Şarkıları ve üç boyutlu animasyonlarıyla çocukların gündelik deneyimlerini merkeze alan bir dünya yaratan Cocomelon serisi ise, okul öncesi dönemdeki çocukların harfleri, sayıları, hayvanları ve renkleri öğrenmesinin yanı sıra sosyal becerilerinin gelişmesine de yardımcı oluyor.

tabii Cocomelon

tabii Cocomelon

tabii’nin çocuklar için sürprizleri burada bitmiyor

tabii’nin bu özel seçkisinde yer alan yapımlar bunlarla da sınırlı değil. Kod Adı Kırlangıç, Süper Golcüler, Asi Prenses, Blippi, Şef Rokanın Lezzet Dünyası, Dijital Tayfa, Arpo, Sharksons Ailesi, Aslan Parçası Cesur, Kaptan Pengu ve Arkadaşları Mandalinanın Günlüğü, Cille, Bizim Köyün Şarkısı ve Morphle gibi birbirinden eğlenceli, öğretici ve macera dolu birçok yapım yarıyıl tatiline keyif katacak.

Tabiiden çocuklara karne müjdesi

Tabiiden çocuklara karne müjdesi

Sömestr ev temizliği nasıl yapılır? Sömestr temizliğine nereden başlanır?

İLİŞKİLİ HABER

Sömestr ev temizliği nasıl yapılır? Sömestr temizliğine nereden başlanır?

ETİKETLER

İlknur Gülmek Yasemin.com - Multimedya Editörü
Yasemin - İlknur Gülmek

Editör Hakkında

İstanbul Aydın Üniversitesi Yeni Medya ve İletişim bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli dijital medya ajanslarında sosyal medya içerik üreticisi ve video editörü olarak çalıştıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Meslek hayatına Kanal7 Medya Grubu Yasemin.com bünyesinde Multimedya Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0