Emrah'a oğlundan sert sözler; "Ölmeni bekleyemem"

Seren Serengil'in sunucusu olduğu magazin programında şarkıcı Emrah ile oğlu Tayfun Erdoğan arasındaki tartışmanın kaynağı konuşuldu.

Sunucu Seren Serengil, ünlü şarkıcı ve oyuncu Emrah ile oğlu Tayfun Erdoğan arasındaki yaşanan tartışmayla ilgili çarpıcı yorumlarda bulundu.

"YOK YERE TARTIŞMA ÇIKARDI!"

Serengil, programında daha önce Tayfun'un annesi ile birlikte katıldığı eski bir televizyon programından kesitler yayınladı.Yayınlanan görüntülerde; Tayfun’un annesi, şarkıcı Emrah ile ilgili “Babasının hakkını ödeyemem, onu yetiştirme sürecinde bana yardımları oldu. Oğlumuza da akıllar vermiştir" dediği görülüyor.

Serengil, yayınladığı görüntülerin ardından, tartışmaların gereksiz olduğunu ve Tayfun'un yok yere babası Emrah'a çıkıştığını söyledi. Seren Serengil, tartışmanın esas kaynağının ise Tayfun'un babası Emrah'tan  üzerine mülk geçirmesini istemesi olduğunu ileri sürdü.

"ÖLMENİ BEKLEYEMEM"

Serengil, Tayfun'un babası Emrah'a ;"Baba seninle aramda çok fazla yaş farkı yok ve bir şeylere sahip olabilmek adına senin ölmeni bekleyemem bu yüzden de üzerime evlerinden birini geçir." ifadelerini kullandığını belirtti.

Emrah'ın oğlu isyan etti! Allah'a havale ediyorum

İLİŞKİLİ HABER

Emrah'ın oğlu isyan etti! Allah'a havale ediyorum
Emrah'ın oğlu; 'Allah'ın yok mu senin'

İLİŞKİLİ HABER

Emrah'ın oğlu; 'Allah'ın yok mu senin'

BİR YORUM YAPIN 21

Gül 3 yıl önce

Haklı çocuk ölmesinimi beklicek herkese yazdım ediyo o çocu ğa bir işleri acabilirdi

Toplam 2 beğeni

Kazim 3 yıl önce

Asıl acıların çocuğu bu işte

Toplam 5 beğeni

Ades 4 yıl önce

Seda sayan hanımefendi evlilik programi sunarken birkeresinde bi seyirciydi sanirim ben emraha soylerim o benim sozumu dinler senin uzerine ev aldiricam demisti tam hatirlamiyorum kime soyledigini ama seda sayana soyleyinde oglunun uzerine bi ev versin nede olsa emrah sedanin sozunu dinliyo...

Toplam 3 beğeni

Betty 5 yıl önce

Çocuk haklı emrah annesiyle birlikte oluyor sonrasında çocuk dünyaya geliyor... kaçamak yapan emrah çocuk mu dedi kaçamak yap diye... dinen oğlunun istikbalini garantiye almalıdır. .. hesap günü çok çetin olacak

Toplam 14 beğeni

Adil 5 yıl önce

Seren serengilin bu konudaki samimiyeti inandırıcı gelmiyor başından beri emrahı savunma çabası içinde ne olursa olsun baba babalığını yapmalı gecikmelide olsa........

Toplam 15 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun