İbrahim Kutluay'dan Demet Şener'e jet yanıt!

14 Ekim 2017, 11:41
İbrahim Kutluay'dan Demet Şener'e jet yanıt!

Boşanma sürecinde olan eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile Demet Şener arasında sular durulmuyor.

Eski manken Demet Şener, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir davette Kutluay'ın boşanma davasında zorluk çıkardığını anlatmış. Kutluay'ın, kendisinden talep edilen tazminatı karşılamamak için uğraştığını ima etmişti.

Kutluay, gündeme bomba gibi düşen iddialara avukatı aracılığıyla cevap verdi. İşte o açıklama...

"Müvekkilim hakkında, gazetelere bir kısım röportajlar veren Sn. Demet ŞENER, boşanma davasında, haberde yer aldığı şekliyle "Normal Bir Tazminat" değil, bunun çok çok üzerinde ve hatta Türk Hukuku'nun kabul ettiği ölçütlerin 20- 30 misli tutarında maddi manevi tazminat talep etmiştir. Boşanma davasının başlangıcındaki görüşmeler dışında, son 8 aylık süre içinde, taraflar arasında herhangi bir anlaşma girişimi gerçekleştirilmemiştir.

Bunlarla birlikte, mahkemece hükmedilen her türlü mali yükümlülük Müvekkilce harfi harfine ve zamanında yerine getirilmiştir. Dolayısı ile anlatılanların tamamı, hakikatlerin tam tersidir. Bizlerin süreci uzatmak adına en küçük gayret ve girişimi olmadığı gibi yegane arzumuz davanın bir an önce sonuçlanması ve Sn. Demet ŞENER'in kendisini unutturmamak için "Basını", sebepsiz zenginleşme için de "Mahkemeyi" vasıta olarak kullanma çabasından vazgeçmesidir.

Müvekkilim Sn. İbrahim KUTLUAY'ın sürecindeki yegane önceliği çocukların menfaati olup; bu sebeple, kendisi tarafından, basında yer alan açıklamalara daha önce olduğu gibi bugünden sonrada cevap verilmeyecekir.

Kamuoyunun bilgi ve dikkatlerine sunarım.

Saygılarımla.

Av. Salim BAKİ"

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar