Gökhan Özoğuz’dan 'Black Friday' tepkisi!

26 Kasım 2017, 08:48
Gökhan Özoğuz’dan 'Black Friday' tepkisi!

Sevilen sanatçı Gökhan Özoğuz, cuma günü yapılan 'Black Friday'e sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Başlangıçta ABD'nin ortaya çıkardığı daha sonra da ülkeden ülkeye yayılan 'Black Friday' yani alışveriş çılgınlığı sona erdi. Pek çok mağazanın ve internette'ki alışveriş sitelerinin stoklarının bitmesini sağlayan bu çılgınlığa tepki Gökhan Özoğuz'dan geldi.

Ünlü sanatçı Özoğuz, sosyal medya hesabında yayınladığı gönderi ile bu ve bunun gibi şeyleri desteklemediğini belirterek, 'Böyle thanks giving (şükran günü), baby shower (bebek hediye partisi) kutlayıp black friday yapan arkadaşlar. Bayram, gelenek, özel gün başka şey. Bunlar ufak ufak kültür erozyonu.' dedi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
22 Yorum Var
 • Tuba 3 yıl önce Şikayet Et
  Resime takılıp ressamı göremeyen arkadaşlar! Dış görünüşe niye bu kadar takılıyorsunuz? Niyetinin iyi olmadığını nerden biliyorsunuz? İmanının sizinkinden , benimkinden sağlam olmadığını nerden biliyorsunuz? Kalbini açıp da baktınız mı? O yüzden geçiniz bu işleri..
  Cevapla
 • Tuba 3 yıl önce Şikayet Et
  "Anadolulu "arkadaş; iyi niyetinize inanmıyorum. İmanı, vicdanı, duyguyu kültürden ayıramazsınız. Davranışı, yaşayışı bunlardan ayrı göremezsiniz. Türk toplumu diğer toplumlar gibi robotlaşmış bir toplum değil. İstirham ederim !..
 • anadolu 3 yıl önce Şikayet Et
  kültür denilen şey zaten görünüş davranış ve yaşayıştır. samimiyet iyi niyet ve iman kültürün bir parçası değildir. Gökhan bey kendi yozlaşmakla kalmamış bir de bu yozlaşmanın halkda teveccüh görmesini sağlamış.işte gerçek kültür yozlaşmaşı
 • yunus 3 yıl önce Şikayet Et
  Kendine hiç buradan baktınmı?kendini Anadolu motifllimi sanıyorsun.yoksa milletle dalgamı geçiyorsun.Adam erezyonun ta kendisi diyen yorumcu arkadaş ne güzel özetlemiş.
  Cevapla
 • Anadolu 3 yıl önce Şikayet Et
  Adam her şeyiyle başlı başına erezyonun ta kendisi. Tipi tarzı müziğin.Çıkmış utanmadan kültürü ne sahip çıkma havalarında. Dinime küfreden bari müslüman olsa durumu yani
  Cevapla
 • Teştikli 3 yıl önce Şikayet Et
  Helal sana Gökhan değerlerine sahip çıkman umarım diğer sanatçı geçinen eblehlere örnek olur
  Cevapla
 • Eci 3 yıl önce Şikayet Et
  Tüm esnafı happy friday ( mutlu cuma ) indirimi yapmaya davet ediyorum
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun