Mustafa Sandal ve Emina boşanma kararı

Geçtiğimiz günlerde boşanma iddialarına cevap veren Mustafa ve Emina Sandal çiftinden bu kez evleri ayırmaya karar verdi.

Posta Gazetesi'nde yer alan bir habere göre, evden ayrılan Mustafa Sandal evliliğini kurtarmak için uğraşıyor. Her yıl dekorasyon yenilediği ve bu sebepten dolayı 'acaba sorun para mı?' sorularını akıllara getiren çiftin yakın akrabaları ve dostları araya girdi. Ancak başarılı olamadılar.

Boşanma isteğinden bir türlü vazgeçmeyen Emina Sandal'ın ayrı yaşama fikrine sıcak bakamadığı, bir an önce ayrılmak istediği yönünde iddialar var.

Hamilelere nasıl davranmak gerekir?

İLİŞKİLİ HABER

Hamilelere nasıl davranmak gerekir?
Fotoğrafta güzel çıkmanın tüyoları

İLİŞKİLİ HABER

Fotoğrafta güzel çıkmanın tüyoları
Nurgül Yeşilçay: "Öyle bir batağa saplandım ki"

İLİŞKİLİ HABER

Nurgül Yeşilçay: "Öyle bir batağa saplandım ki"
Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 0