Berna Laçin ormanda kayboldu!

15 Mart 2018, 09:37
Berna Laçin ormanda kayboldu!

Avusturya'ya zayıflamak için giden Berna Laçin, yürüyüşe çıktığı ormanda kayboldu.

Zayıflamak için Avusturya’ya detoks kampına giden Berna Laçin, orada tanıştığı bir Türk ile dağda yürüyüşe çıktı. Ormanın içinde kaybolan Laçin, sosyal medyadan ormanda çektiği fotoğrafları paylaşarak altına şunları yazdı;

Berna Laçin

"Bugün başıma neler geldi bir bilseniz. Burada bir Türk kız arkadaş buldum kendime ve 'hadi dağda yürüyelim diyerek' arabayla bir dağın tepesine çıkıp, ormana daldık. Ve fakat kaybolduk! Ama ne kaybolmak öyle Belgrad Ormanı gibi değil burası “ormanın dibi”! Bir de kar suları dere yatağı oluşturmuş mu? Bir de ağaçlar devrilmiş tüm patika yollar kapanmış mı? Biz de dedik vuralım kendimizi diklemesine aşağı doğru. Ormanın içinde derelere mi girmedik, yanlış göle mi inmedik, gölün kenarından buzlu suların içinden mi dolanmadık!"

"Dağın içinde düşe kalka 12 km gitmişiz 3.5 saatte, sol alttaki fotoğrafta sahiden düştüğüm andan. En son doğru gölün kenarındaki yola indik Vivamayr’ı 3,5 km uzaktan gördük ama adım atacak halimiz kalmamıştı. Oradaki evlerden birinde oturan bir kadın ki kendisi kesin bir melek, arabasıyla bizi getirdi. Peki, bu kadar badireden sonra bana akşam yemeği olarak ne verildi? Sağ alttaki
Canan Karatay intikamı kesin, ekmek var ama… Yalnız o meze kılıklı şey lezzetli ama tabak bildiğiniz baharatlık! 8’de uymayıp ne yapayım ben belki açlığımı unuturum…"

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
10 Yorum Var
 • Vatandaş 3 yıl önce Şikayet Et
  Ulan şu yüzsüzler en ufak bir şeyde bile kendilerini gündemde tutmak için değerlendirmeye çalışıyorlar..çokta tindi sen ormanda kaybolmuşsun...beter ol.
  Cevapla
 • Fatih 3 yıl önce Şikayet Et
  Kaybolduğun yerde kalsaydın keşke.
  Cevapla
 • Ali Aslan 3 yıl önce Şikayet Et
  Seni gezici seni iyi biliriz çıkmaz ki karşına şöyle orman ayısı hazır kaybolmuşun
  Cevapla
 • Merhaba 3 yıl önce Şikayet Et
  50 yıldır Türkiye nin ekmeği ni yiyip şükür etmek zor gelenleri görüyor sunuz .
  Cevapla
 • Diyarbekirli 3 yıl önce Şikayet Et
  Keşke dönmeseydin berna efendi.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun