Ediz Hun'dan Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar yorumu

19 Mayıs 2018, 09:02
Ediz Hun'dan Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar yorumu

Önceki akşam bir iş görüşmesi için Nişantaşı'na giden usta oyuncu Ediz Hun kameralara yakalandı. Muhabirlerin sorularını cevaplayan Hun, “Ben Şahan Bey’i tanımıyorum, yolu açık olsun. Ama Cem Bey’i çok sevdim" dedi.

Bir iş toplantısı için Nişantaşı'nda bulunan Yeşilcam'ın usta isimlerinden Ediz Hun, toplantı sonrası gazeteciler ile buluştu. Bir muhabirden gelen Türk sinemasını nasıl buluyorsunuz sorusuna "Gençleri çok beğeniyorum, son derece başarılı çalışmalara imza atıyorlar. Ben de onlarla çalıştım. ‘Arif v 216’nın çekimlerinde gayet güzel vakit geçirdik" diyerek yanıtladı.

Bir başka muhabirin sorduğu Cem Yılmaz ile Şahan Gökbakar rekabeti hakkından ne düşünüyorsunuz? sorusunu ise şu sözlerle yanıtladı: "Ben Şahan Bey’i tanımıyorum, yolu açık olsun. Ama Cem Bey’i çok sevdim. Çok kibar, zarif bir insan. İnsanlara sıcak yaklaşan, onlara saygı ve sevgi gösteren biri. Benim için değeri yüksek. Yeni proje olsa, tekrar hiç düşünmeden Cem’le oynarım."

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
10 Yorum Var
 • Seda 1 yıl önce Şikayet Et
  Şahsen tanımıyorum demek istiyor
  Cevapla
 • Dilek 2 yıl önce Şikayet Et
  Şahan i tanımayan mı var hem kendi mesleğinden . Kasıtlı söylemiş 5 yaşındaki çocuk tanıyor şahan i o mu tanımayacak ? cem kendi soylarındanda ondan tanıyor ayrıca , alaycı cem in birde kibar olduğunu söylüyor pes doğrusu ....
  Cevapla
 • Tuba 2 yıl önce Şikayet Et
  Önyargı ne kötü hastalık. Herşey para değil ya. Cem yılmazı gerçekten sevmiş olamaz mı? Hiç böylesi aklına gelmiyor mu?..
  Cevapla
 • Ben ce. 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu dünyada birbirini seven insanlar, ruhlar âleminde de birbirini sevdiği söyleniyor. Sence?
 • Musa 2 yıl önce Şikayet Et
  Ediz bey kişisel bir cevap vermiş şahan gökbakar tanımadığını söyleyip cem yılmazında oyunculuğundan komedyenliğinden yada yazarlığından bahsetmemiş kişisel ö
  Cevapla
 • Eyt 2 yıl önce Şikayet Et
  Herkes , herkesi tanıyacak diye bir şey yok .
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun