Berna Laçin'e soruşturma açıldı

04 Temmuz 2018, 10:37
Berna Laçin'e soruşturma açıldı

Cinsel istismar suçlarına idam gelmesi için başlatılan kampanyaya karşı çıkarak Müslümanların kutsal toprağı Medine'ye dil uzatan Berna Laçin'e "Halkın dini duygularını aşağılama" suçundan soruşturma açıldı.

Son zamanlarda ülkemizde meydana gelen çocuk istismarı haberlerine pek çok kişiden tepki geldi. Bu tepkiler sonuncunda idam cezasının yeniden yürürlüğü konulması için adeta bir kampanya başlatıldı. Ancak Berna Laçin, idam cezasına karşı çıkarak "İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı" şeklinde bir tweet attı. 

Berna Laçin'in kutsal topraklara attığı bu iftira büyük tepki topladı. Yaşanan bu olayın ardından İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Berna Laçin hakkında "Halkın Dini Değerlerini Aşağılama" suçundan soruşturma başlattı. 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
11 Yorum Var
 • Merve 2 yıl önce Şikayet Et
  Sen gibi zihniyetlilerin boyle bisey basina gelse bas bas bagirirdiniz idam diye insallah gelmez sana degil acimam o sabilere olurdu
  Cevapla
 • Merve 2 yıl önce Şikayet Et
  Demekki insanlarin disina bakmamaliymis yuzun masum niyetin kirliymis herkez oralara gitmek icin yalvarirken allaha sen kendini on plana cikarabilmek icin kutsal topraklarimizi kullanma
  Cevapla
 • Mücahid akın 2 yıl önce Şikayet Et
  Medineye dil uzatmak, islam düşmanlığının göstergesidir. Cehennem lüzumsuz değil
  Cevapla
 • Mucahld 2 yıl önce Şikayet Et
  Medineye dil uzatmak, islam düşmanlığın göstergesidir.
  Cevapla
 • Şeref Gazioğlu 2 yıl önce Şikayet Et
  Bütün derdi kendisigibilerin ceza almaması
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun