Can Gürzap kaza geçirdi! İlk açıklama...

23 Temmuz 2018, 08:12
Can Gürzap kaza geçirdi! İlk açıklama...

Usta oyuncu Can Gürzap'a, Sakarya'nın Sapanca İlçesinde karşıdan karşıya geçerken motosiklet çarptı.

Duayen oyuncu Can Gürzap, alınan bilgiye göre Sakarya'nın Sapanca ilçesi Şehit Cevdet Koç Caddesi üzerinde aracını bıraktı. Gürzap, karşıdan karşıya geçerken Suriye uyruklu F.H( 21)'nin kullandığı plakasız motosiklet çarptı.

"KAFA VE GÖĞÜS TRANVASI VAR"

Yaralanan oyuncu, Sapanca Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen sanatçı hakkında yapılan ilk açıklamayı Başhekim Doç. Dr. Mehmet Çakar yaptı. Çakar, şunları söyledi: 

"BEYİN KANAMASI TESPİT EDİLDİ"

"Hastamız dün akşam saatlerinde hastanemize nakil edildi. İlk yapılan tetkiklerinde beyin zarı ile beyin arasında kanama olunduğu tespit edildi. Yani tıbbi tabiriyle subdural hematom (beyin kanaması) tespit edildi. Tabi Can Gürzap'ın kan sulandırıcı ilaç kullanması da bu kanama riskini artırdı. Beyin cerrahi konsültasyonu değerlendirmeleri neticesinde hastamız yoğun bakım ünitesinde yatmaktadır. 1-2 gün daha yoğun bakım takibi gerekecek. Şuanda beyin cerrahi doktorumuzun herhangi bir cerrahi müdahale düşüncesi yok. 1-2 gün sonra daha net bir açıklamayı yapabiliriz, ama şuanda şuuru yerinde ve konuşuyor. Herhangi bir sıkıntı gözükmüyor, sadece dediğimiz gibi beyninde ki kanama kısıtlanmış gibi duruyor ve iyi olacağını tahmin ediyoruz" 

İŞTE MOTOSİKLETİN ÇARPTIĞI AN!

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar