Damla Ersubaşı 6,5 ayda tam 41 kilo verdi

04 Ekim 2018, 13:15
Damla Ersubaşı 6,5 ayda tam 41 kilo verdi

Sihirli Annem dizisi ile ün kazanan Damla Ersubaşı doğumdan sonra olduğu mide küçültme ameliyatı sonrası tam 41 kilo verdi. Ünlü oyuncuyu görenler tanıyamıyor. İşte Damla Ersubaşı'nın son hali...

2016 yılında Mustafa Can Keser ile dünya evine giren Damla Ersubaşı, aldığı kiloları vermek için mide küçültme ameliyatı oldu. Sosyal medya hesabında sık sık paylaşımlar yapan Damla Ersubaşı, takipçilerini adeta şaşkına uğrattı. 6,5 ay önceki halini ve son halini paylaşan ünlü oyuncu tam 41 kilo verdiğini ve hala vermeye devam ettiğini açıkladı.  Paylaşımın altına "6,5 aylık sonuç bu. Toplamda 41 kilo verdim ve daha da vermeye devam ediyorum. Doktorum kontrolünde çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Paylaştım sözümü tuttum ve bitti daha da benden bir şey beklemeyin artık" notunu eklemişti. Bu gün katıldığı bir programda ise o zorlu süreci anlattı. 6,5 ayda 41 kilo verdiğini ifade eden genç oyuncu; "Ben diyeti denedim, sporu denedim ama hiçbir şekilde kilo veremedim, vücudum yağ yakmıyordu. 90 kilogramdım %45 yağ oranı vardı. Son çarem ameliyat olmaktı.  Kilolu olmam benim hareketlerimi etkiliyordu, hayatımı zorlaştırıyordu doktora gittim diyet yaptım, spor yaptım ama kilo veremedim. Son çare ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat sonrası 6.5 ayda 41 kilo verdim. Bu süreçte öncesi ve sonrasında psikolojik destek aldım." şeklinde açıklamalarda bulundu.

İŞTE DAMLA ERSUBAŞI'NIN SON HALİ;

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Yeşim Süer 1 yıl önce Şikayet Et
  Çook aşırı kilo vermiş çirkinleşmiş bence on yasında kız çocuğu gibi görünüyor.
  Cevapla
 • canan 1 yıl önce Şikayet Et
  ameliyatla herkez verir asıl başarı bogazi tutup kilo vermede
  Cevapla
 • YUNUS 2 yıl önce Şikayet Et
  Mide küçültme ameliyatı olanlar zafiyet geçirmiş bir yüz görünümüne dönüşüyorlar ve bu kalıcı oluyor.Ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.Ameliyat sırasında ölüm riski olan bir durumla karşılaşılabiliyor.Bu ameliyatların yasaklanmasını tavsiye ederim.
  Cevapla
 • Pala Remzi 2 yıl önce Şikayet Et
  Ayy çok hoş olmuşsun ayol.Tebrik ederem.
  Cevapla