Ece Erken ikinci çocuk istediğini sosyal medyadan duyurdu!

Ünlü sunucu Ece Erken, sosyal medyada yanıtladığı bir yorumda ikinci kez anne olmak istediğini itiraf etti.

Ünlü sunucu Ece Erken ilk çocuğu, Eymen'i 2015 yılında dünyaya getirmişti. Geçtiğimiz yıllarda röportajlarında başka çocuk istemediğini dile getiren Erken, geçtiğimiz gün bir takipçisine ikinci çocuğu istediğini belirtti.

İŞTE O YAZIŞMA;Ece Erken

Ece Erken

"Şimdi de 'Allah keşke 2'ncisini nasip etse diyorum" sözleriyle ikinci çocuk isteğini sosyal medyadan duyurdu.

DİĞER HABERLERİ;

Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Ece Erken, geçtiğimiz günlerde elektrik faturasının fazla gelmesiyle alakalı sosyal medyadan veryansında bulundu. Sert eleştirilerde bulunan Erken, oturmadığını söylediği evine gelen elektrik faturasının bilgilerini takipçileriyle paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Ece Erken

Ece Erken

 "1.5 aydır oturmadığım eve gelen elektrik faturası! Nasıl bir enayi yerine konmaktır bu? Yazık ya! Rezillik..." şeklinde not düştü ve hikaye kısmına şu sözleri not olarak ekledi:"Oturmadığım ev! Dolayısıyla elektrik harcanmıyor, yönetim kapamış. Gelen fatura! Enayi yerine koymayın bizi, bu milleti"

ANNESİ İLE KÜSTÜ MÜ?

Sunucu Ece Erken'in annesi Nurhan Erken sosyal medyada yaptığı bir paylaşımda "Ben yoruldum artık. Biraz da babası babalık yapsın"diye açıklama yapmıştı. Bir dönem, Nurhan Erken'in Instagram hesabından, kızı Ece Erken'i engellediğine dair söylentiler sosyal medyanın gündeminde yer almıştı.

Bir takipçinin instagramda “Bir evlat anneye nasıl küsebilir" sorusuna Nurhan Erken "Ece’yle alakası yok engellemeyi yapan bendim. Anneler kızınca gözü bir şey görmez. Ama sizleri rahatlatmak için engeli kaldırdım" diye yanıt verdi.

BİR YORUM YAPIN 3

Merhaba 4 yıl önce

602 tl hiç yakmadigin halde bukadar da gelmez milleti enayi yerine koyan sensin o evde bir sürü şey çalışıyordur 1.5 aydır gitmediğin de doğurmuştur o da belli degil

Çavuş 4 yıl önce

El insaf, Yazık degilmi kızcagıza hemen düzeltilsin, faturayı çıkaran memuru arkadaşı TV çıkart nedenini anlatsın herkes duysun, bunlar arada olur isyan etmeye gerek yok.

Fehmi 4 yıl önce

Hanımefendi haklı, dağılabilirsiniz.

Toplam 2 beğeni