Ünlü oyuncu Ceyda Ateş'ten 6.5 ay pozu!

23 Eylül 2020, 09:44
Ünlü oyuncu Ceyda Ateş'ten 6.5 ay pozu!

Yaklaşık 6,5 aylık hamile olan genç oyuncu Ceyda Ateş, sadece 1 kilo aldığını söylemişti. Anne olmak gün sayan Ateş, hayranlarından beğeni ve yorum yağdı.

2013 yılında Buğra Toplusoy’un yaşadığı Miami’ye yerleşen, 2019 yılında da Toplusoy ile evlenen Ceyda Ateş, Talia adını vereceği kızını kucağına almak için gün sayıyor. 6 buçuk aylık hamile olan oyuncu, verdiği pozları sosyal medyada yayınladı. Fotoğrafın altına “Hamileliğinizin 3. döneminde neler yaşadınız?” sorusunu yazan Ateş’e hayranlarından yorum yağdı.

KIZININ İSMİNİ AÇIKLADI!

Eşi Buğra Toplusoy'la Amerika'da olan ünlü oyuncu Ceyda Ateş geçen hafta Magazin Hattı programına konuşmuş, "Bebeğimize yurt dışında da zorluk çekmeyeceği bir ismi koyacağız" demişti. 25 haftalık hamile olan oyuncu, kızına Talya adını vereceklerini açıkladı.

 

"SADECE 1 KİLO ALDIM"

İş insanı Buğra Toplusoy ile evli olan Ceyda Ateş, 31 yaşında anne olmaya hazırlanıyor. Ateş hamileliği sürecinde sağlıklı beslendiğinden dolayı 1 kilo aldığını söyledi. Düzenli spor yapan Ateş, 5 aylık olmasına rağmen karnının belli olmadığını belirtti. 

ceyda ateş spor

Oyuncu Ceyda Ateş, anne olmaya hazırlanıyor. Eşinin ailesiyle yaşanan küslüklere bir son veren Ateş, anne olacağını sosyal medya hesabından açıkladı. Ateş, doğumunu Miami'de gerçekleştirecek ve tüm ailesi yanında olacak. Mutlu haberin ardından birçok tebrik mesajı alan Ateş, teşekkür mesajında şu ifadelere yer verdi:

'Bütün mesajlarınızı okudum. Güzel dilekleriniz için hepinizi sevgiyle kucaklıyorum. Tanımadığım ama kalpleri çok güzel insanlar biriktirmişim. Çok teşekkür ederim. Not; diğer yorumlar için de teşekkürler. Kalplerinizin sevgiyle dolmasını dilerim.'

Adını Feriha Koydum dizisi ile ün kazanan Ceyda Ateş, Buğra Toplusoy ile Miami’deki evlerinde gerçekleşen törenle evlendi. 31 yaşındaki güzel oyuncu gösterişten uzak tamamen espirili bir nikah töreniyle evlenirken, köpeklerine gelinlik ve damatlı kostümü giydirdi. Buğra Toplusoy ile Miami’deki evlerinde gerçekleşen törenle evlendi.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Yağmur 1 gün önce Şikayet Et
    Güzel bir kadın
    Cevapla