Ünlü oyuncu Burcu Biricik sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla takiplerini koronavirüsüne karşı uyardı.

Zorunlu olmadıkça kimsenin dışarıya çıkmaması gerektiğini hatırlatan Burcu Biricik, yaşlı kimselerin de korunması gerektiğini de notuna ilave etti.

ZORUNLULUK DIŞINDA EVDE KALALIM!

ÜNLÜ ÇİFT BİRBİRİNE OLAN AŞKLARINDAN BAHSETTİ!

Aktif bir sosyal hayatı olan Burcu Biricik ve Emre Yetkin, MAG dergisine verdikleri röportajla gündemdeki yerini aldı. Ünlü çift birbirlerine olan aşklarından bahsetti.

Biricik,"Tamamen herkese özel tasarlanmış bir his. Bana kalırsa, tamamlanmak hissi. O yüzden kişisel diyorum. Bazılarınınki sevme ve sahiplenmedir, bazılarınınki dürüstlüktür. Aslında önemli olan kiminle nasıl tamamlandığındır. Çünkü aşk, insanın aurasını, hayat görüşünü, yaşam kalitesini arttıran bir his. Yanındaki o adamı bulduğun zaman mutlu bir insan oluyorsun ve mutluluk hayattaki her şeyine sirayet etmeye başlıyor" sözleriyle duygularına açıklık getirdi.

HAYATIMDAN SPOR VE DİYETİ ÇIKARDIM!

Burcu Biricik, hayatından sporu ve diyeti çıkarttı. Akılları karıştıran kararını eşi Emre Yetkin ile katıldığı bir davette açıkladı.

Artık keyfine bakacağını dile getiren Biricik, "Bu sene yiyip içiyorum. Kendimi beslenme konusunda hiç kısıtlamıyorum. Spor da yapmıyorum" sözleriyle ilgileri üzerine çekti.

ÇİFTLER VİETNAM'DA!

Oyuncu Burcu Biricik ile eşi Emre Yetkin kış tatili için Vietnam'ı tercih etti. Tatil boyunca aç kaldıklarını mizahi ifadeyle gösteren Biricik, eşiyle beraber instagramdan eğlenceli pozlar paylaşmaya devam ediyor.

Son dizisi Kuzgun'da rol alan Burcu Biricik eşi Emre Yetkin ile Vietnam'da bir tatil düzenleyerek stres atmak istedi.

AÇ KALDILAR!

Bir süredir Vietnam'da tatilde olan Burcu Biricik ve Emre Yetkin çifti, sosyal medyadan takipçilerine paylaşım yapmadan duramıyor. Paylaşımları arasında Vietnam'da aç kaldıklarını gösteren poz en ilgi çekici paylaşımlar arasında yerini aldı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

BURCU BİRİCİK'TEN BEBEK AÇIKLAMASI!

Burcu Biricik, 2016 yılında reklamcı eşi Emre Yetkin ile dünyaevine girmişti. Bebek konusu gündemde olan Biricik, 'Hayat Şarkısı' dizisi final yapınca hamile kalacağını söylemişti.  magazincilerin 2020’de hayranlarınıza bebek müjdesi verecek misiniz? sorusuna Biricik, “Ben de anne olmak istiyorum. Ancak bu işler isteme ile olmuyor ki. Tamamen kısmet” şeklinde yanıt verdi.

OLUM NE GENÇMİŞİZ LAN!

Oyuncu Burcu Biricik, instagram hesabından Beni Böyle Sev adlı dizisine ait bir fotoğraf karesini paylaştı. Burcu Biricik ve ve rol arkadaşlarının bulunduğu fotoğrafa düştüğü not takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Burcu Biricik bu paylaşımın altına,"Yıllar sonra ‘Oluuum ne gençmişiz laaan’ denilecek fotoğraf"  şeklinde muzip bir not düştü.

DİĞER HABERLERİ;

Güzel oyuncu Burcu Biricik hayranlarını bir kez daha sevindirdi. Yeni sezonda yüzünü sıkı sık göreceğimiz Biricik, yeni projelerinden bahsederek kendi ile alakalı tüm çarpıcı gerçekleri röportaj sırasında dile getirdi. 

Burcu Biricik, merakla beklenen yeni projeleri ile alakalı,"Evet, “Her Şey Seninle Güzel” 16 Kasım’da vizyonda olacak. Heyecanla bekliyoruz tepkileri."dedi ve "Romantik komedi. 'En İyi Arkadaşım Evleniyor'dan uyarlandı. Benim çok sevdiğim, beş defa falan izlediğim bir filmdir o" diyerek sözlerine açıklık getirdi.

Biricik, yakında seyirci ile buluşacak bir diğer film projesi ile alakalı,"O benim ilk dönem filmim. 1940’ta, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir casus hikayesi ve ben de bir Alman kadını oynuyorum. Senaryo olarak beni çok etkileyen, aynı zamanda karakter olarak da heyecanlandıran bir iş. Çünkü şimdiye kadar canlandırdıklarımdan çok farklı bir karakter. 1940’lar, zor bir annelik, zor bir kadınlık, aşk; yani film çok fazla unsuru bir araya getiriyor. Şu ana kadar birkaç sahnesine bakabildim, görselleri muhteşem, dünyası muhteşem" açıklamasını yaparken bu yeni sezonda oldukça yoğun bir tempoda olduğunu ifade etti.

Güzel oyuncu Biricik nasıl oyuncu olmaya karar verdiğini, "O ilgi hep vardı zaten. Daha çocukken mahallede geceler organize eder, annemin günlerinde komşulara taklitler yapardım. Lisenin tiyatrosundaydım. Üniversite için İzmir’e gittiğimde de stajyer kadrosundan Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na girdim. Dediğim gibi hayatım boyunca oyunculuk vardı ama bundan para kazanmak, İstanbul’a gelip kameraların karşısına geçmek gibi hayaller kurmazdım. Birden aklımıza geldi, “Aaa gidelim mi gidelim, deneyelim mi deneyelim” dedik, tamamen spontane... Bir nevi gençlik macerası gibi bir şeydi, o macera sonuca ulaştı." sözleri ile açıklık getirdi.

Güzel oyuncu, şansın mı yoksa güzelliğin avantajını mı seçersiniz sorusuna, "Bilemiyorum ki... Açıkçası ben bir oyuncunun güzel olması ve fit görünmesi gerektiği fikrine katılmıyorum. Bir karakteri en doğru şekilde seyirciye yansıtabilmek başka şeydir. Bu güzellik ya da dış görünüşle olabilecek bir durum değil. Ama görünüme önem veriyor muyuz, veriyoruz, o da bir gerçek" yanıtını verdi.

Güzel oyuncu küçükken nasıl bir çocuk olduğu ile alakalı, "Çok hayal kuran bir çocuk değildim, hâlâ da büyük hayallerim yoktur. Yine de hayallerimin bile ötesindeyim diyebilirim."dedi ve "Erkek çocuğu gibi... Bakmayın şimdi topuklu ayakkabılar, külotlu çoraplar giyip böyle bir kadına dönüştüğüme, çocukluğumda abimin şortuyla sokaklarda dolanırdım ben. Abimin peşine takılır, mahallede oynanan tüm erkek oyunlarına katılırdım. Futbolundan tutun da kemerle dövmeye kadar! Abartmıyorum, gerçekten erkek gibiydim" diyerek sözlerine ilave de bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Ariana Grande koronavirüsü hafife alanları bencil olmakla suçladı!

İLİŞKİLİ HABER

Kaya Çilingiroğlu'ndan koronavirüs yorumu! Önlemleri umursamıyor

İLİŞKİLİ HABER

Hollywood yıldızı Emma Stone düğününü iptal etti

İLİŞKİLİ HABER

Justin Bieber ile eşi Hailey Bieber Tik Tok uygulamasına katıldı!

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı ve oyuncu Hümeyra Akbay'dan Koronavirüs önlemi! 'Sakın yaklaşmayın...'

BİR YORUM YAPIN 0