Kaya Çilingiroğlu'ndan koronavirüs yorumu! Önlemleri umursamıyor

19 Mart 2020, 10:37
Kaya Çilingiroğlu'ndan koronavirüs yorumu! Önlemleri umursamıyor

Ünlü spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, koronavirüs salgınına panik yapanlara özel yorumda bulundu.

Ülkemizi etkisi alan Koronavirüs, gün geçtikçe vatandaşlara panik dolu anlar yaşatıyor. Koronafobi oluşmaya başladığı ise sosyal medyada konuşulan konular arasında. Ünlü spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu da koronavirüs ile alakalı farklı bakış açısına sahip ünlüler arasında yerini aldı.

Kaya Çilingiroğlu

Yürüyüş yaparken görüntülenen Çilingiroğlu uyarılara kulak asmadan "Virüs gelirse gelsin, bir alın yazım var" dedi.

Kaya Çilingiroğlu'ndan koronavirüs yorumu

"Gelirse gelir, mukadderat. Bir alın yazım var. Panik yapmaya gerek yok. Sosyal medyada 'Evinde kal' falan yazıyor, kalsan ne olacak. Koronavirüsün ne olduğunu biliyor musun, yok. Ne zaman biteceğini biliyor musun? Şimdi evden çıkıp yürüdüm, baktım şöyle marketler mal dolu, öyle yağmalayan da yok."

FOTOĞRAFI TOPA TUTULDU!

Feraye Tanyolaç'tan bir erkek çocuğu babası olan ünlü spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, çocuğunun fotoğrafını paylaştı. Elinde silah tuttuğu g örülen oğlunun, fotoğrafına takipçilerinden eleştiri üstüne eleştiri yağdı. Olumsuz yorumların ardından Çilingiroğlu, çareyi paylaştığı fotoğrafı geri kaldırmakta buldu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

Kaya Çilingiroğlu'nun paylaşımı

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
14 Yorum Var
 • birisi 1 yıl önce Şikayet Et
  peygamberimiz yerinde kal ölürsen şehitsin demiş. gezersen cihattan kaçanlardan olursun demiş.
  Cevapla
 • ADEM ÖZTÜRK 1 yıl önce Şikayet Et
  herşeyi geçtim de kafamın almadığı şu, takipçilerinden gelen eleştiri üzerine diyor, yahu işiniz gücünüz yok mu sizin neden bu tür insanları takip edersiniz. işiniz gücünüz yok mu? bu tür insanları bu hale getiren yine o takipçileridir.
  Cevapla
 • kemal 1 yıl önce Şikayet Et
  böyle boş adamları takip eden mallara uyuz oluyorum aga..haklısın
 • Öylesine 1 yıl önce Şikayet Et
  Tabii elit tabakanın gezdiği semtlerde gezersin.Sıkıyorsa kalabalığın bulunduğu yerlere git.Öyle vatandaşı gaza getirip devletin aldığı önlemleri hiçe saymak hiç hoş değil.
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Ana tıp profesörü, baba tıp profesörü, dedelerden trilyonlarla mal kaldı. Adam çocukluğundan bu yana hiç çalışmayıp tatlı hayat yaşadı. O yamuk suratına rağmen sadece parası için Hülya Avşar ona vardı. Tuzu kuru adamın. Atar da atar..
  Cevapla
 • melik 1 yıl önce Şikayet Et
  Aynı zamanda Golfçüdür.
 • Greenpeace 1 yıl önce Şikayet Et
  Çalışmadığını nereden çıkarıyorsunuz okul hayatı tıp terk sonra spor yazarlığı ve yorumculuğu.
 • Hamdi 1 yıl önce Şikayet Et
  Kaderimizi yazan yüce Allah bizlere tedbir almamızı da emrediyor. Belki aldığımız tedbirler kurtuluşumuza sebep olacaktır, kaderimiz öyle yazılmıştır. Tedbir almak aynı zamanda mü'min için dua yerine de geçer. Dualar bizim açımızdan kader belirleyici veya kaderin gidişatını değiştirici fiillerdir. Tedbiri asla hafife almayın.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun