Usta sanatçı Neşe Karaböcek, Türkiye'deki gelişim için "Sayın Erdoğan ülkemiz için çok şey yaptı. Kimse bunu sarsmaya kalkmasın." dedi.

Sabah Gazetesi'nde röportaj veren usta sanatçı Neşe Karaböcek, Başkan Erdoğan hakkında övgü dolu sözler yağdırdı. 

İŞTE RÖPORTAJIN DETAYLARI...

Türkiye'deki gelişimi nasıl buluyorsunuz?" sorusuna şu yanıtı verdi: "Sayın Erdoğan ülkemiz için çok şey yaptı. Türkiye gerçekten de son yıllarda büyük bir ilerleme kaydetti, bunu kimse sarsmaya kalkmasın. Ulaşım, iletişim hiçbir ülkeden geri değil. Fakat beni asıl memnun eden, topluma sunulan sosyal hizmetlerin üst düzeyde olması... Örneğin; bugün devlet hastaneleri, pahalı özel hastaneler kadar modern donanımlı. Sağlık sisteminde bazı yönlerimizle Amerika'dan daha ilerideyiz. Cumhuriyetten beri Türkiye hiç gerilemedi, artan bir hızla ilerliyor. Türkiye dünyada artık hem daha tanınır, hem de daha güçlü bir ülke konumuna geldi." dedi.

Arından yıllar önce yaşadığı bir anıyı anlatan usta sanatçı, "Türkiye'nin nereden nereye geldiğiyle ilgili bir anım daha var. Geçtiğimiz günlerde Zigana tüneliyle ilgili bir haber izledim. 15-16 yaşındayken turnede Zigana'dan otobüsle geçiyorduk. Kıştı, kar vardı. Bir taraf uçurum, diğer taraf dağ. Otobüs bozuldu. O daracık yolda kaldık. Uçurumun dibinde kurtlar dolaşıyor. Donma tehlikesi geçirirken kurtarıldık. Şimdi Zigana Tüneli'ni görünce sevindim, o korku dolu yolu geçenler bu tünelin değerini bilir." 

"ERDOĞAN SANAT VE SANATÇILARA ÇOK DEĞER VERİYOR"

"Söz sayın Erdoğan'dan açılmışken; kendisinin beni mutlu eden bir yönü de sanata ve sanatçılara çok değer vermesi. Rahmetli Turgut Özal da kıymet verirdi. Telif haklarımızı korumak için bandrol uygulaması önerimi götürdüğümde onu tanıyıp sevdim. Önerimi kabul etti, yasalaştırdı ve müzik üreticilerinden kitap yayınevlerine kadar telif haklarını korumaya başladı." diyerek sözlerini noktaladı

İLİŞKİLİ HABER

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi'nin oğlu olacak

İLİŞKİLİ HABER

Emre Altuğ: "Uzay bana benziyor Kuzey ise Çağla’ya"

İLİŞKİLİ HABER

11 şahitli nikah

İLİŞKİLİ HABER

Ebru Gündeş: Serenay işimizi elimizden alacak

İLİŞKİLİ HABER

Volkan Demirel'e sürpriz doğum günü partisi

İLİŞKİLİ HABER

Tarihi külliyede ticaret kadınlara emanet

İLİŞKİLİ HABER

Nusret'ten alkışlanacak hareket!

İLİŞKİLİ HABER

Mehmet Ali Erbil'in kardeşinden korkutan açıklama!

İLİŞKİLİ HABER

Cem Yılmaz serinin üçüncü filmini açıkladı!

BİR YORUM YAPIN 5

ottomans 3 yıl önce

Bu ulkeden chp yi yok edersek dunya bizi tutamaz.

Toplam 10 beğeni

Turan 3 yıl önce

Eyvah ne yaptın Neşe Hanım şimdi seni tefe koyarlar gezici mağara adamları

Toplam 5 beğeni

HalitBinVelit 3 yıl önce

Erdoğan Türkiye için bir şansdır.....Kıymeti bilinsin.

Toplam 13 beğeni

Nevzat 3 yıl önce

Hizmetleri görenlerden Allah razı olsun. Böyle kadirşinas insanlar da var. O günleri yaşamayan bilmez. Sosyal güvenlikte ise Amerika bizim gerimizde ,Avrupa ile yarışıyoruz. Paran yoksa Amerikada sokakta ölürsün.

Toplam 13 beğeni

HalitBinVelit 3 yıl önce

Aynen! Avrupada Hastahaneler olsun sosyal merkezler olsun Bizdeki 20 yıl önceki gibi sorunlarla dolu. Avrupanın en gözde Ülkesinde Nüfusları az olduğu halde bile hastalar Muayene olmak için en az 8-10 Saat sıra bekliyorlar yada tedavileri için ertesi güne kalıyorlar?..Türkiyede ise bu kadar saat içinde Tedavileri yapılıp,Röntgenleri Filmleri çekilip ilaçları alınıp taburcu oluyorlar?.

Toplam 9 beğeni