Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti

30 Ekim 2018, 16:24
Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti

O Ses Türkiye Çocuklar yarışmasının başarılı isimlerinden Nazar Nur Kaya doktorların yaptığı yanlış iğne sonucu hayatını kaybetti.

Geçtiğimiz hafta mide bulantısı nedeniyle hastaneye giden Nazar Nur Kaya, ablasının iddialarına göre hemşirenin yaptığı yanlış iğne sonucu yoğun bakıma kaldırılmıştı.

Küçük Nazar'dan acı haber geldi. 6 gündür yoğun bakımda tedavi gören Nazar Nur Kaya hayatını kaybetti.

Acı haberi  Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci, O Ses Çocuklar yarışmasındaki arkadaşı Instagram hesabından duyurdu.

Şahin Kendirci paylaşımın altına,  "Bu sabah canım çok yanıyor. Yarışmadan arkadaşım ve can kardeşim Nazarımız bir hastane ihmali yüzünden kaybettik. Nur içinde uyu melek kız" notunu düştü.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Serdar çelik 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin . Ailesine allah sabır versin. Aile hiç bir şeyi yoktu diyor ama kızcağız sle hastasıymış. Hastalığa bağlı Çoklu organ yetmezliği varmış. Hastanede yatan herkese iğne yapılıyor. Ve bazen bu iğne hastalığı iyileştirmede bazen yeterli olmuyor. Hastanede yatan bir yakınımız ölümcül bir hastalıktan öldüğüyse ve ölmeden önce onu iyileştirmek için iğne yapıldıysa. Hemen iğne yüzünden öldü demek doğru mu?
  Cevapla
 • ayse 1 yıl önce Şikayet Et
  Benim oglumda hemsirenin yuzunden oldü allahlarindan bulsunlar benim gibi yansinlar
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah C.C herkesi muhafaza eylesin. Başları sağolsun. Tarifsiz bir acı.
  Cevapla
 • zafer gülten 1 yıl önce Şikayet Et
  hayat dolu şen şakrak bir kızdı,çok yazık olmuş,Allah rahmet eylesin.
  Cevapla