Geçtiğimiz günlerde Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddialarına karşılık savcılığa suç duyurusunda bulunan Sıla Gencoğlu uzlaştırma bürosuna gönderildi.

Habertürk TV'nin haberine göre; ünlü şarkıcı Sıla Gencoğlu Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddialarına karşılık mahkeme ikiliyi uzlaştırma bürosuna gönderildi. İki isme de uzlaşmak isteyip istemediği sorulacak.

SILA VE AHMET KURAL ARASINDA NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Sıla, Ahmet Kural hakkında Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na giderek fiziksel şiddet uyguladığı yönünde kendisine koruma kararı çıkarmıştı. 

Çıkışta basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan şarkıcı, "Bir hukuki sürecin içindeyiz. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum açıkçası. Zamanı gelince zaten konuşacağız. Savcılığa ifade vermeye geldim. Ahmet Kural'dan şikayetçiyim." şeklinde açıklama yapmıştı. Darp raporu alan Sıla'dan sonra Kural, Pazartesi günü adliyede ifade verdi.

İLİŞKİLİ HABER

Özgü Namal dünyanın en pahalı peynirini üretecek!

İLİŞKİLİ HABER

Ajda Pekkan Canan Karatay'ın sözlerine cevap verdi

İLİŞKİLİ HABER

Aydemir Akbaş: Birikim yapmayan sürünür

İLİŞKİLİ HABER

İbrahim Tatlıses'ten eski eşi Ayşegül Yıldız'a evlenme teklifi

İLİŞKİLİ HABER

Golü kurtarması için oğlunu feda eden baba

BİR YORUM YAPIN 3

Allah cc yakar 3 yıl önce

İkiside oynuyor dertleri bu çirkin ilişkiyi halka normal kabul ettirebilmek ; dünyada bu. ilişkilerin yaşandığı ülkeler var , Defoloun gidin oralara

Toplam 1 beğeni

abuzittin azaçudur 3 yıl önce

Parasını vererek bu denli kamuoyunu meşgul edecek reklam yaptıramazlar dı.

Mali 3 yıl önce

Uzlaşma nedir ! Madem uzlaşacaklardı!! Bu kadar gürültü patırtı neden oldu