Ajda Pekkan Canan Karatay'ın sözlerine cevap verdi

09 Kasım 2018, 09:33
Ajda Pekkan Canan Karatay'ın sözlerine cevap verdi

Süperstar Ajda Pekkan dün akşam kuaför çıkışı magazin muhabirlerinin gündemle ilgili sorduğu soruları yanıtladı. İşte Ajda Pekkan'ın o açıklamaları...

Son günlerde popüler olan konular hakkında soruları yanıtlayan Süperstar Ajda Pekkan, Prof. Dr. Canan Karatay'ın veganları 'tahıl beyinli' olarak nitelendirdiği ve "Veganlar kısa ömürlüdür ayrıca veganlık hastalıktır" şeklindeki ifadelerine cevap verdi.

Canan Karatay'ın vegan sözlerine "saygı duyuyorum" şeklinde değerlendirirken,  Ahmet Kural'ın Sıla'yı darp ettiği yönünde çıkan haberler karşısında ise oldukça üzgün olduğunu ifade etti. Süperstar, Canan Karatay'ın sözleri için "Herkesin bir doktorini vardır, ona göre beslendiği, bana göre hanımefendi de haklıdır ve bu şekilde düşünen başka kimler varsa onlara da saygı duyuyorum." dedi.

"SILA VE AHMET KURAL OLAYINDA BİRAZ BIKKIN VE SIKKIN OLAYLAR VAR"

"Hepimiz için, özellikle de gençler için bu tür şiddet olaylarına tanık olmak çok acı bir durum. Eskiden sosyal medya bu kadar etkin değildi fakat, benim umudum vardı zamanla insanlar bilinçlenecek, bu tür şiddet içerikli olaylar azalacak diye düşünüyordum, tabi öyle olmadı. Galiba biraz bıkkın ve sıkkın durumlar var olayın içinde, bir de bu sosyolojik ve psikolojik bir mevzu" ifadelerini kullandı.

E

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar