Amber Heard'ın Aquaman filmden çıkarılması için kampanya başlatıldı!

13 Kasım 2019, 09:56
Amber Heard'ın Aquaman filmden çıkarılması için kampanya başlatıldı!

Ünlü oyuncu Johnny Depp’in, kendi gibi oyuncu eski eşi Amber Heard’ın Aquaman’deki rolünün dava kapsamında Depp’in eski Warner Bros. Başkanı Kevin Tsujihara’dan Heard’ı Aquaman kadrosundan çıkarmasını talep etmesi üzerine Deep'in hayranları imza kampanyası başlattı.

Ünlü oyuncu Johnny Depp hayranları Change.org’da “Amber Heard’ı Aquaman 2’dan Çıkarın” başlıklı bir imza kampanyası başlattı. İmza kampanyasına ilişkili olarak; Amber Heard'ın aile içi şiddet uygulayan kişi olduğu nedeni öne sürüldü.

Amber Heard haberleri

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Johnny Depp'in eski eşi Amber Heard, Shape dergisinin Aralık 2018 sayısının kapak yıldızı oldu. Yaptığı açıklamalar ile oldukça konuşuldu.

Amber Heard

Güzel oyuncu Heard dergi röportajında,“Eğer hayattan zevk alamayacaksanız, sağlıklı beslenmenin ve spor yapmanın hiçbir anlamı yoktur” iddialı sözler ile kendini ifade etti.

Amber Heard

Amber Heard “Bir filme hazırlanmıyorsam daha özgür oluyorum ve hayatıma sporu daha fazla katıyorum. Dolayısıyla spor yapmaktan daha fazla zevk alıyorum, bir zorunluluk olarak hissetmiyorum” sözlerine devam etti.

Amber Heard haberleri

“Koşmayı seviyorum, çünkü benim için bir çeşit stresle mücadele, zihnimi boşaltma ve yeniden odaklanma yolu." dedi ve "Bunu her yerde yapabiliyorum. Çok fazla seyahat ediyorum, bu da beni daha sağlıklı biri yapıyor” düşüncelerini dile getirdi.

Amber Heard haberleri

“Aslen Teksaslıyım ama artık daha ziyade bir çingene gibiyim” diyen Heard, “Bir yerde çok uzun kalmıyorum, işim gereği seyahat ediyorum. Ama kalbim doğduğum yere bağlı” olduğunu net bir şekilde ifade etti.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar