Ünlü sanatçı Gökhan Kırdar 10 yılın ardından...

19 Kasım 2018, 11:54
Ünlü sanatçı Gökhan Kırdar 10 yılın ardından...

Gökhan Kırdar 10 yıl sonra sevenlerine yeni albüm sevinci yaşatıyor. Ünlü sanatçının yeni albümü "Aşkla Düşleyiş" Türkçe ve İngilizce olarak çıkacak. İşte haberin detayları...

Sevilen dizilerde yerini alan favori şarkıların ve müziklerin sahibi olan ünlü sanatçı Gökhan Kırdar, hayranları 10 yıl aradan sonra yeni albümü ile müjdeledi.

Geçtiğimiz günlerde Üsküdar'da konser veren Kırdar, yeni albümünden şarkılar da seslendirdi.

Yılların popüler şarkısı ve üne kavuştuğu 'Yerine Sevemem' ile konserine başlayan Kırdar, sevenlerinin yoğun isteği üzerine şarkısını tekrar seslendirdi.

Konser ile alakalı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen,“Bir şey itiraf edeyim. Ben ilk defa böyle bir konsere katılıyorum. Bu akşam birlikte dinledik. Müziğinde hem tarihimiz, hem geleneklerimiz, hem değerlerimiz ve onun derinlikleri var. Modern dünyanın, modern müziğin sesleri var. Birlikte biz varız. Çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız“ sözleri ile ifade etti.

Gökhan Kırdar uzun süreli ekranlardan uzak durması ile alakalı, “O dönem biraz yorgunluk vardı ama patolojik olarak yaz aylarında tetkikler sürdü. Herhangi bir patoloji derdi, sorun edebilecek tehlikeli bir hastalığa rastlanmadı. Yorgunluk kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Tespit edilmiş herhangi bir kronik ya da hayati hiçbir sorun yok. Şu an çok iyiyim. Yeniden müzik çalışmalarıma ve müzik terapi çalışmalarıma devam ediyorum “ sözleri ile sevenlerine açıklama yaptı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar