Milyonları ağlatacak Çağan Irmak filmi geliyor!

19 Kasım 2018, 11:00
Milyonları ağlatacak Çağan Irmak filmi geliyor!

Geçtiğimiz Mart ayında Çocuklar Sana Emanet filminin vizyona girmesinin ardında yeni bir film çekimlerini tamamlayan Çağan Irmak'ın Bizi Hatırla filmi 23 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.

Türk sinemasının başarılı yönetmeni olan Çağan Irmak, yapımcılığını Avşar sinemalarının üstlendiği  ‘‘Bizi Hatırla’’ filmi 23 Kasım'da vizyona gireceğini açıkladı.

Başrollerinde  Altan Erkekli, Tolga Tekin, Özge Özberk, Binnur Kaya ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığı filmin konusu ise binbir emek göstererek kazanılmış ve yükselmiş bir adamın şehir hayatından uzak bir yerde yaşayan babasını ihmal etmesi sonrasında hastalanmasını konu ediyor.

İş hayatını bırakarak babasıyla ilgilenmesi gereken adamın  iki çocuğu ve işiyle ilgilenirken  iki çocuğu ve işiyle ilgilenirken zorlu yaşadığı süreci sahneleyen Çağan Irmak, izleyici çok ağlatacağı filmin fragmanına yapılan yorumlar arasında.

Film'de baba rolünü canlandıran Altan Erkekli verdiği bir ropörtajda, "Senaryoyu okudum ve Eşref’in durumuna hüngür hüngür ağladım. Çağan’a (Irmak) hemen telefon açtım “Helal olsun kardeşim, meseleleri ne kadar güzel yakalıyorsun” dedim Çalışmaya bu konuşmayla başladık, tıkır tıkır da işimizi yaptık." dedi.

İŞTE FİLMİN FRAGMANI;

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar