Tayfun Akalın huzurevinde merdivenlerden düşmüş!

24 Kasım 2018, 09:41
Tayfun Akalın huzurevinde merdivenlerden düşmüş!

Hababam Sınıfı gibi Yeşilçam dizilerinde oynayan Tayfun Akalın'dan geçtiğimiz hafta yoğun bakımda haberi gelmişti. Aklan'dan üzücü haber geldi.

Geçtiğimiz hafta Tayfun Akal'ın beyin ameliyatı olduğu ve yoğun bakımda tedavi gördüğünü Arzu Film, Instagram hesabından duyurmuştu. 'Felaket Tellalı' olarak adlandırılan ses sanatçısı Onur Akay, Tayfun Akalın'la ilgili kendi internet sitesinde bir yazı yazdı ve usta oyuncu ile ilgili çarpıcı detaylar aktardı.

''Annesi ile yaşayan Tayfun Akalın, 2017 yılında annesini kaybedince huzurevinde yaşamaya başladı. Kısa süre sonra anjiyo olan usta oyuncumuz, yaşadığı sağlık problemleri nedeni ile baston yardımıyla yürüyordu ve konuşmasında kekemelik başlamıştı. Huzurevinde yer alan odası 2. katta olan ve baston yardımıyla yürüyen Tayfun Akalın, merdivenlerden inerken dengesini kaybedince yuvarlanmış ve başını merdivenlerin sivri yerine çarparak beyin kanaması geçirmiş. Şu an hastanede yoğun bakımda olan Akalın'ın durumu ağır ve maalesef uyutuluyor. Lütfen onun için dualarınızı eksik etmeyin.

Ayrıca Akalın'ın yakın arkadaşından edindiğim bir başka bilgi daha var. Usta oyuncu, ailesi ile ilgili yaşadığı problemlerden dolayı huzurevinde yaşıyormuş. Arkadaşının anlattıkları beni çok üzdü. Sadece şu kadarını söylemek istiyorum. Tayfun Akalın, huzurevinde olduğu gibi maalesef hastanede de yalnız kalmış! Acil şifalar diliyorum.'' ifadelerini kullanarak, Akalın'ın bastonla ve huzurevinde çekilmiş fotoğraflarını da yayınladı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Abc 2 yıl önce Şikayet Et
    Cenabı hak kulu kula muhtaç etmesin kimsenin eline baktırmasın kulluk bilinci ve şuuruyla yaşamayı nasip etsin amin
    Cevapla