İsmail Hacıoğlu: Kirli şeyleri daha çok seviyorum

24 Kasım 2018, 10:36
İsmail Hacıoğlu: Kirli şeyleri daha çok seviyorum

Geçtiğimiz gün posta gazetesi yazarı Oya Çınar ile yaptığı röportajda oldukça çarpıcı açıklamalara yer veren İsmail Hacıoğlu, gişe rekoru kıran beyazperde filmi Ayla'dan ve yeni projesi Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinden söz etti

Genç yaşta oyunculuğa başlayan İsmail Hacıoğlu, usta oyuncu Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu gibi ünlü isimlerle başrolü paylaştığı Kabadayı filmi ile gönüllere taht kurdu.

Mehmetçik Kutlu Zaferi dizi seti ile alakalı Hacıoğlu, "Yoğun ama güzel. Bu kadar uzun sürelerde çalışınca yoruluyoruz tabii. Ama ortaya çıkan sonuca değiyor. Arşivlik bir iş yapıyoruz. Ekipçe bu inançtayız. Keyfimiz yerinde" sözleri ile yorumladı.

Dizideki rol arkadaşı Cansu Tosun ile birlikte çalışmak konusunda, "Cansu’yla ilk defa birlikte çalışıyoruz. Ben çok keyif alıyorum. Daha önce çalıştığım partnerler arasında bana çok şey katan ve çok şey paylaşabildiğim bir arkadaşım" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Hacıoğlu 'Ayla' filmi hakkında,"Yazılan sahneyle ve yakaladığınız duyguyla alakalı. Çünkü çok anlık bir durum o aslında. O anı, o andaymış gibi hissetmek ve hissettirmek... Gerçeğe en yakın haliyle vermek... Yoksa öbür türlü karakter ve hikaye çok temiz, dümdüz olunca hoşuma gitmiyor. Kirli şeyleri daha çok seviyorum" iddialı bir yanıt verdi.

MEHMETÇİK KUTLU ZAFER FRAGMAN:

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Ayşe 2 yıl önce Şikayet Et
    Mehmetçik Kutlu Zafer sinema tadında muhteşem bir yapım, keşke böyle yapımlar daha çok desteklense, ahlâksız ve faidesiz yapımlar daha çok izleniyor ne yazıkki, bu da maalesef manevî olarak ne kadar kötü olduğumuzu gösteriyor. ALLAH razı olsun yapanlardan.
    Cevapla