'Öcü' Serra Yılmaz para için çarşafa girdi

03 Aralık 2018, 13:06
'Öcü' Serra Yılmaz para için çarşafa girdi

Din düşmanı Serra Yılmaz tesettüre hakaret ederek, 'Başörtüsü takanları öcü gibi görüyorum' demişti. Şimdi para uğruna 'La prima pietra' filminde çarşafa girdi.

İtalya'da vizyona girecek olan ve yönetmenliğini Rolando Ravello'nun üstlendiği 'La prima pietrafilminde, Serra Yılmaz, çarşafa büründü.

Filmde Müslüman bir kayınvalide rolünü üstlenen Yılmaz, çarşaflı pozları ile gündeme geldi. Yılmaz'ın bu rolü, bir dönem başörtülülere söylediği sözleri akıllara getirdi.

İtalya'da vizyonlarda yerini alacak olan 'La prima pietra' filmi için Serra Yılmaz tükürdüğünü yaladı. Bir zamanlar tesettürkadınlar için ''Başörtüsü takanları öcü gibi görüyorum' diyerek çirkince ve saygısızca bir atıfta bulunan Serra Yılmaz, şimdi filmdeki rolü için eleştirdiği şeyi kendisi yaptı. Kayınvalide rolüne girecek olan Serra Yılmaz, filmin tüm sahnesinde başörtülü ve çarşaflı olarak oynadı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
55 Yorum Var
 • misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  başörtüsünün altından lanetli içyüzünü gösterip, başörtüsünü gözden düşürecek, böylece avrupada yükselen islamın önünü kesmeye çalışacak
  Cevapla
 • şeriat 2 yıl önce Şikayet Et
  kendisi ataist bir kişidir bunuda açıkladı yüzünden ne bekliyorsunuz ki? bazi arkadaşlar korkunç oldugunu yazmiş. Allah yüzünde bir gram güzellik bırakmamış
  Cevapla
 • İlginç 2 yıl önce Şikayet Et
  Örtülü haliyle biraz insana benzemiş.
  Cevapla
 • HakikaT 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah c.c. iman nasip etsin. Rabbim ölüden diriyi çıkarmaya mutedirdir ve kalpler O'nun elindedir. Kün fe yekûn...
  Cevapla
 • Gökhan 2 yıl önce Şikayet Et
  Hristiyanlar da işi biliyor. Sırf müslümanları çirkin göstermek işin bu kadını seçmişler.
  Cevapla
 • bekir 2 yıl önce Şikayet Et
  hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Yorumların Tümünü Okuyun